Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Ahoj Vojto, na jaké závody se v nejbližší době chystáš, a jaké cíle jsi si na ně vytyčil?

Ahoj, zdravím všechny čtenáře. Aktuálně se chystám na Diamond Cup Malta. Velké cíle jsem si nevytyčil, ale určitě nechci být poslední. Chci přijít s formou, kterou jste u mě ještě neviděli, zbytek pak bude na rozhodčích.

Máš v plánu se po nich zúčastnit i dalších závodů v tomto roce?

Zatím ne. Není ale vyloučené, že se na nějaké soutěži letos ještě ukážu.

Jak jsi doposud spokojen se svou přípravu? Podařilo se ti zvětšit svalové objemy nebo sílu?

Zatím jsem. Potvrzuje to i Jirka Vacek, který mě teď připravuje. Udělali jsme pár změn oproti poslední přípravě a výsledek si myslím bude stát za to. Samozřejmě, může to být vždycky ještě o kousek lepší,  ale forma snad dojede jak má. Oproti posledním závodům, kde jsem startoval v kategorii do 75 kg,  mě teď uvidíte v kategorii do 85 kg. Takže drobný skok tam je. Samozřejmě i síla se trochu zlepšila.

Která svalová partie se dle tebe od posledních závodů nejvíce zlepšila?

Těžko říct, zase tak dobře se sám nevidím. Řekl bych, že od každého trochu, ale jen opravdu malinko. U mě je pořád co zlepšovat.

Zkus prosím čtenářům, kteří nejsou seznámeni s kulturistickou přípravou, přiblížit, co tě v následujících dvou týdnech před závody čeká?

Teď se začnu trochu rozpíjet a pak pomalu začneme stahovat vodu – její příjem a tím i její množství v těle. Kdybych měl popsat přesně co mě čeká, tak by to bylo na dlouho. Budu mít hlad J. Závěr přípravy je u každého trochu jiný. A svým způsobem tak trochu tajemství. Ve zkratce se musím zbavit zbytku vody a pěkně svaly vysušit, a pak znovu naplnit, aby nabyly na objemu.

Udělal jsi v přípravě nějaké změny v typu stravování nebo v samotném tréninku?

Asi největší změnou byla změna trenéra. Jak jsem již výše zmínil, teď jsem pod Jirkou Vackem. Je to opravdu kulturista na svém místě. Málokdo u nás v republice toho ví tolik, jako on. Spousta z nás by se od něj mohla učit. V neposlední řadě jsme kamarádi, takže jsem opravdu rád, že mi teď pomáhá. 

Co se tréninku týče, tam takové změny nebyly. Ve stravě tolik také ne. Držíme to teď akorát více plnější.

S kterými doplňky stravy jsi nejvíce spokojen během své přípravy, a které jsou pro tebe nejdůležitejší nyní, těsně před závody?

Jednoznačně Extrapep. Ten prostě miluju. Důležité jsou teď hodně minerály, kvalitní omega-3 tuky atd… Pak samozřejmě BCAA, glutamin, a další, ty jsou ale až v druhém plánu.

Děkujeme za rozhovor a přejeme Ti pěkné umístění na blížících se závodech.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.