Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

0 Kč 1700 Kč
Bez laktózy Bez přidaného cukru Bezlepkový Vegan kapsle sypké tablety tekuté

BCAA jsou nejrychleji vstřebatelná forma aminokyselin, určena především jedincům, jež podávají velmi náročné a tvrdé výkony, které jejich tělo a svalové buňky devastují.

Ve skutečnosti se jedná o směs 3 aminokyselin Leucin, Isoleucin a Valin, které jsou namíchány v poměru 2:1:1, nebo 4:1:1, tak, aby byly pro tělo co nejpřirozenější a nejlépe zpracovatelné.

Aminokyseliny BCAA jsou nepostradatelným suplementem v období, kdy vaše tělo namáháte anaerobním cvičením. V této fázi tréninku vaše tělo není schopno pálit cukry ani tuky, ale rozkládá svalové buňky na aminokyseliny, jež spotřebovává jako zdroj energie. V této fázi je nesmírně důležité mít v těle dostatek volných aminokyselin.

Aminokyseliny je možné do těla dopravovat ve více formách – buď jako bcaa tablety nebo sypký prášek, tzv. bcaa instant.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.