Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Aminokyseliny, BCAA - základní stavební jednotky, ze kterých se skládají bílkoviny.

Nevíte si rady
0 Kč 1700 Kč
Bez laktózy Bez přidaného cukru Bezlepkový Vegan kapsle sypké tablety tekuté

Nejdůležitější esenciální aminokyseliny pro jedince, jež se věnují sportu, jsou L-valin, L-leucin, L-isoleucin. Složením těchto tří aminokyselin v poměru 2:1:1, nebo 4:1:1 dochází ke sloučeninám, které jsou velmi známé a nazývají se aminokyseliny BCAA, které zabraňují katabolismu a předcházejí bolestivosti svalstva.

Další velmi důležitou aminokyselinou je L-glutaminGlutamin hraje hlavní roli ve správné syntéze bílkovin. Oproti BCAA je syntetizován a nemá přímý vliv na zastavení katabolismu.

Aminokyseliny je možné do těla dopravovat v mnoha formách. Většina firem je již schopna dodávat aminokyseliny v tekuté, sypké, ale i tabletové formě. Jednou z velmi opomíjených možností, jak dostat aminokyseliny do těla, jsou komplexní aminokyseliny, které dokáží tělo rekreačního sportovce zásobit a udržovat v kondici mnohem lépe, a zároveň dopomoci zvyšovat sportovní výkon.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.