Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Komplexní aminokyseliny

Nevíte si rady

Komplexní aminokyseliny bývají zanedbávanou a opomíjenou složkousuplementačního plánu. Tyto aminokyseliny ovšem mohou být pro rekreačního sportovce, nebo člověka, který nedostává ze svého těla maximum, přesně tím pravým palivem pro jeho "motor". Obsahují zpravidla více aminokyselin, než jen BCAA, glutamin, nebo arginin. V komplexních aminokyselinách se vyskytují ještě další z celého spektra 21 aminokyselin.

Největší výhodou jejich užívání je doplňování celého spektra aminokyselin a jejich neuvěřitelná efektivita a jednoduché zapracování do organismu.

Díky tomu, že jsou všechny aminokyseliny ve volné formě a přicházejí do jater pohromadě, játra je nestíhají syntetizovat a tyto volné aminokyseliny prostupují do krevního řečiště téměř netknuté.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.