Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 FIT-PRO CZECH s.r.o.

Naše firma je unikátní zejména tím, že je oficiálním a výhradním dovozcem 6 značek výživy a 5 značek fitness techniky do České Republiky (konkrétně značku BEAR FOOT, dokonce sami vyrábíme). Jsme tak schopni nabídnout přes 1000 položek přímo od zdroje! Naší vlajkovou lodí je rozhodně značka WEIDER Germany nicméně ani značky jako OLIMP SPORT NUTRITION, BEAR FOOT,  MAX MUSCLE, NATURE`S BEST, AONE, STACKER2, MUSCLE&FITNESS, FITPLUS a HARBINGER jistě nejsou pro věci znalé cizími pojmy. Tyto značky jsou držiteli řady kvalitativních certifikátů, splňují ty nejpřísnější normy a těší se značné oblibě u zákazníků. Všechny výrobky jsou samozřejmě notifikovány pro prodej na Českém trhu a označeny návodem v českém jazyce. Respektujeme ochranu životního prostředí, proto jsme také držiteli certifikátu o sdruženém plnění se spol. EKO-KOM, pro ekologickou likvidaci odpadů ze zboží, které dovezeme.

Jsme firma historií mladá což, však doháníme nadšením a pozitivním přístupem k věci. Všichni jsme aktivní sportovci, a tudíž máme ke sportovním doplňkům a sportu obecně více než vřelý vztah. Tento vztah se pozitivně odráží ve všem, co děláme. Naší prioritní snahou je Vaše spokojenost!

Hlavní výhodu spolupráce s námi spatřujeme v komplexnosti našich služeb, šíři našeho portfolia a ve flexibilitě, která je zároveň naším mottem! Jsme schopni realizovat sportoviště od „A do Z“ tedy od podlahy, přes šatny, kompletní vybavení fitness, funkční zóny až po vybavení baru a zaškolení personálu.

Děkujeme za Vaši důvěru v nás a také za každý Váš názor, který nás posouvá vpřed stejně tak jako naše značky a naše služby, jejichž výsledkem by měla být spokojenost Vás, našich zákazníků!

FIT-PRO CZECH „NOVÁ FITNESS DYNAMIKA“

Naše značky

Certifikáty

Certifikát 1 Certifikát 2
Certifikát 3 Certifikát 4

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.