Kariéra u FIT-PRO CZECH

Společnost FIT-PRO CZECH s.r.o. v současné době vyhlašuje výběrové řízení na níže uvedené pozice. V případě vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit. Kontaktní e-mail, kam můžete zasílat své životopisy je: hr@fit-pro.cz

Obchodní zástupce pro Brno a Jižní Moravu

Máte obchodního ducha a baví Vás práce ve fitness odvětví? Máte pozitivní vztah ke sportu a zdravému životnímu stylu? Baví Vás vyhledávání nových potenciálních klientů a chtěli byste se stát tváří světových značek? Jste aktivní, přesvědčivá, energetická a cílevědomá osoba? Máte smysl pro pořádek a dokážete táhnout za jeden provaz?

Náplň práce:

  • Aktivně vyhledávat obchodní příležitosti ve svěřeném regionu.
  • Péče o stávající klienty a rozšiřování jejich portfolia, přímé jednání s klienty.
  • Účast a podpora společnosti na sportovních akcích a veletrzích.
  • Podílení se na marketingové strategii společnosti.

Požadujeme:

  • Minimální středoškolské vzdělání.
  • Obchodní talent a znalost fitness trhu (sport).
  • Zkušenost s prodejem.
  • Vyhledávání a navazování nových obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání.
  • Výborné komunikační dovednosti,  argumentační a prezentační schopnosti.
  • Reprezentativní vzhled a vystupování.
  • Časovou flexibilitu.
  • Znalost práce na PC.
  • Vlastní automobil.

Staňte se součástí mladé dynamicky se rozvíjející české společnosti, která nabízí zajímavé finanční ohodnocení (provize z prodeje), zajímavé kontakty z oblasti sportu , účast na velkých sportovních akcích, rodinné firemní prostředí a mladý kolektiv sportovních nadšenců.

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT a staňte se součástí našeho obchodního týmu. Profesní životopis s fotografií zašlete na hr@fit-pro.cz

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 474

Otevírací doba Po-Pá: 10:00-19:00

Zákazníci nás mají rádi

Dortík před 17 dny

Vyzvednutí v Praze nejlevnější PB2 arašídové máslo navíc ještě 10% sleva