Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Glutamin

Nevíte si rady

Glutamin je kyselinou, kterou najdeme zastoupenou v 60 % kosterního svalstva. Jeho velký význam vědci přisuzují údržbě imunitního systému. Zjednodušeně řečeno, l-glutamin je výživou pro bílé krvinky, které udržují imunitní systém v rovnováze a plné funkčnosti.

Glutamin lze získat ze standardních surovin, jakými jsou červené maso, luštěniny, či mléčné výrobky, pro běžného člověka není jeho suplementace až tak zajímavá. U sportovce však během výkonu jeho stav klesá až o pětinásobek.

Nedostatek glutaminu se u profesionálních sportovců projevuje a nazývá "přetrénováním". V tuto chvíli se glutamin stává pro sportovce  suplementem číslo 1. který by měl zařadit do svého suplementačního plánu (pokud již tak neučinil, aby nedošlo k tomuto stavu).

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.