Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Eldar "Yakuza" Rafigaev

Pokud hledáte v českých vodách Jiu Jitsu rodící se legendu, pak věřte, že tato legenda má název.. Yakuza! Tato přezdívka patří nejnadanějšímu českému bojovníkovi, kterému patří mnoho titulů, z různých akcí ze všech koutů světa. Pojďme si říct něco málo o tomto talentu, který míří hodně vysoko!!!

BIO:

  • Jméno: Eldar "Yakuza" Rafigaev
  • Věk: 26
  • Sport: Brazilian Jiu - Jitsu
  • Soutěžní váha:  - 100
  • Místo bydliště: Praha
  • Gomovský gym: Jungle BJJ

Příběh "Yakuzy„

Eldar se narodil v Moldávii,  již několik let žije v Praze, kde trénuje v gymu Jungle BJJ pod vedením svého trenéra Fernanda Araujo. Eldar se sportu věnoval od malička, prošel si několika sporty, plavání, volejbal, box. Tvrdí, že hned po svém prvním tréninku BJJ věděl, kde je „jeho svět“.

Během posledních dvou let se „Yakuza“ propracoval nejen mezi českou ale i evropskou špičku v Brazilian Jiu-Jitsu. K jeho největším úspěchům za poslední dobu patří zlatá umístění na prestižních evropských turnajích v Holandsku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, nominace na MS a ME, kterými prošel také jako "zlatý“.  

Od začátku roku 2013 stihl posbírat 21 medailí z velkých turnajů. Jeho vzorem je Keenan Cornelius a Paulo Miyao. Svými cíly míří vysoko, chce získat černý pás v BJJ a vyhrát mistrovství světa právě mezi nositeli černých pásů.Jsme rádi, že můžeme podpořit cestu za vysokými cíly a jeho každodenní přípravu na další zápasy!

"Yakuzu"  čeká 16.11.2013 European Grappling Championship asociace NAGA v Levallois ve Francii. Eldar má velké naděje na medailové umístění. A jak nám sám sdělil, přípravu rozhodně nepodcenil!!

Přejeme hodně štěstí!!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.