Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

     Historie jména WEIDER, jež nese jméno jeho zakladatelů, Joa a Bena, sahá až do roku 1936, kdy starší Joe Weider propadl kouzlu posilování, kulturistiky a fitness. Zanedlouho se k němu přidal jeho bratr Ben, aby spolu mohli založit dnes nejstarší světovou značku doplňků stravy a sportovní výživy

ale také nakladatelství, do kterého spadá například světový fitness magazín Muscle & Fitness.Pojem WEIDER by se dal bez nadsázky považovat za základní kámen dnešní kulturistiky a fitness. 

V roce 1946 spolu bratři Weiderové zakládají dodnes fungující a stále, i přes dění v posledních letech, nejuznávanější kulturistickou federaci IFBB (International federation of bodybuilding). Díky němu zde máme i největší a nejpopulárnější kulturistickou soutěž Mr. Olympia, jejíž první ročník byl pořádán bratry Weiderovými v roce 1965. V těchto letech, v letech dnes takzvané „zlaté éry kulturistiky“, byla značka Weider bezpochyby jedničkou na světovém trhu sportovní výživy, ale zejména na trhu americkém. A mimochodem, pan Joe Weider je ten pán, který trénoval legendárního Arnolda Schwarzeneggera.

Na přelomu tisíciletí expanduje společnost Weider silněji do Evropy s cílem i zde potvrdit své kvality a nabídnout zákazníkům ty nejlepší produkty. Tak se také stalo a akvizicí několika tehdejších špičkových evropských společností se zaměřením na sportovní výživu vzniká divize WEIDER Germany, jež je dnešní špičkou na evropském trhu. Nabízí tu nejvyšší kvalitu surovin, produktů a také inovace v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy. Využívány jsou ty nejlepší možné formy surovin, jako je například 

Creatin Creapure nebo aminokyseliny s certifikací Kyowa. Ve stejné myšlence pak funguje také španělská divize WEIDER Espana. Právě všechna výše uvedená fakta stojí za tím, že se produkty řadí nejen kvalitou, ale díky bohaté historii a zkušenostem také strukturou i chutí k nejlepším na trhu.

Tolik stručně z historie a představení značky. Hodí se na tomto místě upozornit – a to platí obecně, že produkty vyráběné společností Weider patří legislativně do kategorie DOPLŇKY STRAVY. Zmiňuji to tu záměrně, neboť se většina nezasvěcených může domnívat, že tyto produkty jsou určeny pouze pro sportovce a často se také „škatulkuje“ do kategorie sportovní výživa. Ano, u některých konkrétních suplementů to tak skutečně je, ale výše uvedená inovace spočívá právě v šíři sortimentu, který se přizpůsobuje nejen potřebám sportovců, ale i běžné široké veřejnosti a dětem. V nabídce tak najdete produkty v BIO kvalitě i vegan produkty,

 nebo některé „běžné“ produkty, například proteinový chléb, celozrnná mouka, proteinové palačinky, různé druhy sirupů (i v BIO kvalitě) a samozřejmě celá řada energetických i proteinových tyčinek. Pro děti pak multivitaminové doplňky ve formě „gumových medvídků“ up gummiesDalším důkazem, že se nejedná jen o doplňky pro sportovce, může být to, že se značka WEIDER postupně dostává do povědomí zákazníků i mimo oblast fitness, například na kamenných prodejnách, ve zdravých výživách, na potravinových i  lékárenských eshopech, na kterých koneckonců naleznete mnohé z produktů naší společnosti FIT-PRO, nejen WEIDER.

Určitě je na místě upozornit i na některé inovativní produkty a novinky značky WEIDER, které jinde nenajdete. Stylové proteinové nápoje ve skleněných lahvích, které jsou skutečně RETRO a pokud takový drink někomu nabídnete, jistě ho neurazíte i jako nesportovce. WEIDER MEGA BOLIC PAKS je pak unikátní vícesložková směs potřebných minerálních látek, vitamínů i rostlinných adaptogenů, které pomáhají zejména při prevenci a regeneraci. Weider prime testosterone naproti tomu pomáhá tvorbě vlastního testosteronu, což je vhodné zejména pro muže ve středním a pokročilém věku a to za pomoci rostlinných extraktů. Zajímavým produktem pro každého je pak také energizující nápoj LIVE energized s rostlinnými extrakty a kokosovou vodou. WEIDER GREEN COFFEE & GARCINIA CAMBOGIA  je jedním z nejkomplexnějších spalovačů s obsahem kofeinu a extraktu z rostliny Garnicie kambodžské. A v neposlední řadě pak opět jeden produkt, na kterém si pochutná skutečně každý a to jsou WEIDER arašídové pomazánky v různých příchutích bez palmového oleje a přidaného cukru, taktéž možné zakoupit u našich lékárenských partnerů.

Věřím, že z výše uvedeného si každý vybere a až budete příště uvažovat, který ze stovek nabízených proteinů nebo tyčinek si koupit, vzpomenete si na tento článek a bohatou historii této legendární značky WEIDER, jež máme tu čest na našem eshopu FIT-PRO nabízet.

Autor: výživový poradce, trenér a aktivní sportovec Petr Svačina

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.