Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Vojto, v první řadě gratulace k pěknému umístění na EVLS Prague Showdown. Původně ale nebylo tvým záměrem startovat v kategorii Open ale v kategorii do 75 kg. Jaké byly tedy tvé první pocity v momentě, kdy ses dozvěděl, že budeš startovat mezi „těžkotonážníky“?

Děkuji moc za gratulace a zdravím všechny čtenáře. Když jsem se to dozvěděl, tak jsem to chtěl zabalit. Jít se někam najíst a domů. Ono když shazujete do váhové kategorie celkem na krev a pak vám 20 minut před startem sdělí, že vám spojili kategorie, tak to samozřejmě zamrzí. Veškerá ta dřina byla skoro ta tam. Nicméně jsem to zahodit nehodlal. Už jen proto, čím jsem si tuhle přípravu prošel. A nechtěl jsem to těm klukům dát bez boje.

Kolik kilogramů jsi celkově stáhl od začátku přípravy, aby jsi dosáhl závodní formy?

Stáhnul jsem téměř 10 kilogramů

Které partie, dle tebe, byly ve finále výše zmíněné soutěže tvými přednostmi, a které tě naopak znevýhodňovaly oproti vyšším a těžším soupeřům?

Rozhodně nohy. Troufám si říct, že jsem měl jedny z nejlepších. Nicméně kde jsem získával na nohách, tak tam jsem ztrácel na vrchu. Hlavně v zadních pózách. Ne nadarmo se říká, že záda vyhrávají Olympii. Se zádama se peru od mého začátku, nicméně věřím, že se to jednou zlomí.

Jaký jsi měl celkově pocit z atmosféry okolo EVLS? Tím mám na mysli zázemí, diváky, expo atd.

K organizaci v zázemí se vyjadřovat nechci. Nicméně šatnu jsme měli v pohodě, takže alespoň takhle byl klid. Diváci byli super. Když jsem vylezl na stage, tak jsem je i slyšel jak mi fandí, což vám rozhodně přidá na sebevědomí a dodá energii. Expo jsem si stihl projít až v sobotu. V pátek na to nebyl čas ani chuť. To jsem si celkem užil. Potkal jsem tam spoustu kamarádů, známých tváří, prohlédl stánky a pár věcí i ochutnal. Atmosféra na expu byla jiná než v backstage, každopádně všichni na EVLS přišli za společnou věcí, kterou mají rádi, ať byli místní a nebo ze zahraničí. To se mi líbilo hodně.

Sledoval jsi i soutěžící v ostatních kategoriích, nebo na to nebyl čas?

Samozřejmě sledoval. V ostatních kategoriích jsem měl kamarády, kterým jsem samozřejmě fandil, takže když to šlo, tak jsem sledoval.

V přípravě nejen na tuto soutěž ti pomáhal tvůj trenér Štěpán Ginzel, který ale na EVLS závodil také. Jak vypadala komunikace mezi svěřencem a trenérem v posledních týdnech striktní diety? Šli jste si někdy vyloženě na nervy?

To se zeptejte spíše Štěpána. Samozřejmě jsme oba byli unavení a vyčerpaní, takže to podle toho taky z části vypadalo. Já se snažil nemít hloupý dotazy, nicméně jsem se jim občas nevyhnul. Nakonec jsme to ale zvládli.

Zcela subjektivně: Byla to nyní tvá nejlepší závodní forma, kterou jsi kdy měl?

Ikdyž to na některých fotkách nevypadá v porovnáním s mistrovstvím Evropy (bylo jiné světlo atd.), musím říct, že ano. Byl jsem rozhodně sušší a ostřejší. O nohou ani nemluvě.

Otázka na odlehčení: Jaké bylo tvé první jídlo po konci soutěže?

To je celkem těžká otázka :D Ale myslím, že buď donut anebo nějaká tyčinka. Už si to moc nepamatuju. Každopádně se vždy těším nejdřív na něco slaného.

Kdy tě opět uvidíme na prknech? Chceš si dát menší pauzu, nebo se ihned věnovat další přípravě?

Teď si chci odpočinout. Zregenerovat a nabrat nějakou tu hmotu. Přijít na další závody s viditelným progresem. Takže jakej bude další závod jestě nevím. Ale Vy i fanoušci se vše včas dozvíte.

Komu by jsi na závěr chtěl poděkovat?

Samozřejmě Štěpánovi. Teď to pro něj bylo o to těžší, protože se sám připravoval, nicméně forma vyšla perfektně a to hlavně díky němu. Vedle Štěpána tu byla taky Verča Szalay, která se mě snažila dokopat k lepším výkonům hlavně při tréninku. Ta se společně s mojí přítelkyní o mě starala taky v zázemí. Což mi moc pomohlo. Již zmíněné přítelkyni Ivance, která si mě musela vytrpět v celé přípravě. Hlavně teda v závěru. Na tréninkách mi taky sparroval Tomáš Prášek, kterej se snažil abych makal víc než jindy. Velkej dík patří i celé rodině. Někdy mě to až zaskočilo jakou jsem v nich měl podporu. Všichni fandili a sledovali, jak si vedu. Pak také všem co mi fandili a jakkoli mě podporovali a motivovali. A v neposlední ředě za sponzoring od FIT–PRO CZECH s.r.o. Celou přípravu a hlavně v závěru jsem od nich měl kvalitní suplementaci a pomůcky ke cvičení, bez kterých by to nešlo. Moc si podpory od nich vážím.

Za celý tým FIT-PRO CZECH s.r.o. ti děkuji za tvůj čas a přeji mnoho úspěchů do budoucna.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.