Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Dne 30.1.2013 spouštíme nový e-shop FIT-PRO CZECH. Nový e-shop by Vám zákazníkům, měl zajistit pohodlnější, rychlejší a přehlednější nákup.

Nově jsme zavedli pro naše zákazníky věrnostní program, díky kterému budete moci nakupovat za lepší ceny, pokud nám zachováte přízeň. V našem magazínu, Vám budeme podávaty informace a novinky ze světa fitness a sportu. V sekci podporujeme budete moci sledovat výsledky a dění okolo našich podporovaných sportovců a klubů. Prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a facebooku nás budete moci kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, na který Vám rádi odpovíme.

Všem našim stávajícím klientům bylo na jejich registrační email zasláno nové heslo, pod kterým se bezproblémů přihlásí pod svůj účet. Pokud toto heslo nemáte, stačí při přihlášení kliknout na "zapomenuté heslo" a nové heslo vám bude zasláno. V administraci svého účtu si helso můžete přepsat dle libosti. V případě problémů nás kotaktujte (záložka kotakty).

Doufáme, že se Vám bude náš nový e-shop líbit.

Tým FIT-PRO CZECH s.r.o.

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00

                          Pá: 10:00-19:00

                          

Zákazníci nás mají rádi

Ověřený zákazník před 20 dny

Velká ochota v obchodě i na skladě, když jsem potřeboval poradit se zbožím.

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis