Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Seminář s Georgem Farahem!

Guru světa kulturistiky George Farah míří do Prahy! Na speciálním semináři, který proběhne 6. června v rámci akce Olympia Amateur Europe, promluví o svých metodách a tajemstvích, které z něj dělají kouče a poradce žádaného těmi největšími hvězdami. Pro účastníky je po semináři připravena také speciální večere s “Pro Makerem”.

Pořadatelé největší amatérské Olympie na světě ze Sportovního holding Praha jsou velice rádi, že se jim podařilo získat pro červnovou show další hvězdu. Guru kulturistického světa George Farah doplňuje řadu světoznámých osobností, které se první červnový víkend sjedou do Prahy. Trenér a nutriční poradce Farah bude sledovat celou show a na páteční večer navíc připravil pro příznivce kulturistiky a fitness skutečně ojedinělou příležitost. Na jeho semináři budou moci nahlédnout za oponu a poslechnout si o jeho soutěžní kariéře i o tom, jak se koučují ti nejlepší profesionální kulturisté na světě.

“Po oznámení účasti Kaie Greena, jehož pražský program zahrnuje kromě role ambasadora celé akce také seminář, setkání s fanoušky, autogramiádu či exhibiční vystoupení, vám představujeme další velkou hvězdu. George Farah přiletí do Prahy ve čtvrtek 5. června a na páteční večer má připravený exkluzivní seminář pro ty, které zajímá unikátní pohled do zákulisí v podání tohoto guru světa kulturistiky,”

představuje hosta Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holding Praha.

“Do Prahy se podívám již podruhé během posledního roku. Bylo skvělé vidět tu loni na podzim vítězství Kaie Greena na druhém ročníku EVLS Prague Pro, nyní se těším ještě víc. Jsem rád, že budu moci být osobně u další přelomové akce v rámci kulturisitky na půdě Evropy a amatérské Olympie vůbec . Těším se, že se opět setkám s mnoha fanoušky kulturistiky a možná i s příštími úspěšnými hvězdami, se kterými si budu moci popovídat na pátečním semináři,”

těší se sám guru Farah.

Seminář má pouze omezený počet míst, proto neváhejte a zamluvte si své místo přes mail info@olympiaamateur.com. Cena za seminář je 1 500 Kč (55 Euro) a zahrnuje také následnou večeři. Lístek si můžete zamluvit do pátku 30. května.

V případě, že máte zájem také o seminář superstar profesionální kulturistiky a vítěze loňského EVLS Prague Pro Kaie Greena, který proběhne v sobotu 7. června od 9:30 hodin, tak zbystřete. Při zakoupení vstupenek na oba semináře totiž dohromady zaplatíte pouze 2 750 Kč! Pokud již lístek na seminář Kaie Greena máte, bude vám při nákupu vstupenky na seminář Georga Faraha odečtena sleva 250 Kč.

Seminář s Georgem Farahem:

Kdy: v pátek 6. června od 18:30 hodin

Kde: Tipsport arena, VIP Premium, vchod č. 32

Cena: 1 500 Kč (55 Euro), zahrnuje seminář a následnou večeři

Akce: při zakoupení lístků na semináře George Faraha i Kaie Greena zaplatíte pouze 2 750 Kč

Text převzat z: www.olympiaamateur.com

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.