Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

MMA:...        GOOD LUCK GYM Hradec Králové

V Hradci Králové má sportovní fenomen 21.století MMA poměrně dlouhou tradici a jeho studiem a následně i prvními pokusy o výuku /tenkrát ještě pod jeho původním z Brazílie pocházejícím názvem VALETUDO/ se začalo v HK již na konci minulého tisíciletí.

Dnes zažíváme zcela jinou situaci - zájem o MMA je obrovský, tato férová disciplina se stala celosvětově nejrychleji expandujícím sportovním odvětvím a má slušně našlápnuto dostat se ve své amaterské formě i na Olympiádu. Hradec Králové se pyšní jedním z dlouhodobě nejúspěšnějších MMA gymů v ČR a tandem vedení GLG Honza Voborník/Patrik Kincl se po letech tvrdé systematické práce i neustálého cestování za poznáváním moderních treninkových metod v klubech po Evropě a USA může pochlubit 15ti aktivními zápasníky ve dvou základnách /k Hradci Králové přibylo také GLG Týniště nad Orlicí, které trenersky vede především Roman Vanický/ a také působivou sbírkou úspěchů na amatérské i profi úrovni doma i v zahraničí. Tým Good Luck Gym skvěle reprezentuje kromě sebe a svých partnerů /mezi které patří i FIT-PRO CZECH/ také všude po ČR město Hradec Králové a v cizině pak samozřejmě Českou Republiku.

Více na:

UFC Hradec Králové

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00

                          Pá: 10:00-19:00

                          

Zákazníci nás mají rádi

Ověřený zákazník před 19 dny

Velká ochota v obchodě i na skladě, když jsem potřeboval poradit se zbožím.

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis