Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Photoshooting of elite Czech MMA fighters by FIT-PRO CZECH! 

Rozhodli jsme se Vám přiblížit naše podporované sportovce. V tomto případě z řad MMA. Proto jsme je pozvali k nám na firmu, kde bylo na programu focení a natáčení rozhovorů pro jejich představení širší veřejnosti. MMA je nejrychleji rostoucím sportem nejen v oblasti bojových sportů ale i všech sportů obecně.  A co je konkrétně na těchto šesti sportovcích tak zajímavého? Čtyři jsou úřadující šampioni prestižní organizace GCF , z nichž jeden je pod smlouvou v nejprestižnější světové organizaci UFC. Zbylí dva mají ve své kariéře namířeno minimálně k titulům šampiona zmiňované české organizace GCF. Kluci jsou původem z celé České republiky, z Rožmitálu pod Třemšínem, Hradce Králové, Mohelnice, Mladé Boleslavi, Lípy a Poděbrad. Sport si je však přitáhl blíže k sobě, tři z nich jsou z Královéhradeckého GOOD LUCK GYMU, 2 z Penta gym Praha ,  a jeden z MMY Poděbrady.  Rádi vám zde trochu blíže představíme každého z nich.


Viktor Pešta


                 aktuálně jediný český zápasník v UFC. Vzešel z Pražského Penta gymu , zápasí v těžké váze -93kg a je držitelem titulu šampiona organizace GCF od roku 2013. Aktuálně trénuje na více místech. V Praze, v Penta gymu pod vedením zkušeného Dana Bartáka , ve Švédském v All Stars Training centre, který se mu stará o management v UFC  a jezdí po různých vrcholových MMA kempech. V UFC má za sebou 2 zápasy, z nichž premiérový sice prohrál, ale hned druhý již vyhrál proti favorizovanému soupeři z Ruska. S Viktorem spolupracujeme od roku 2013, pro svůj trénink nejčastěji používá Profimass pro udržení a nárůst svalové hmoty, BCAA X-plode a Glutamine Xplode pro rychlou regeneraci, Kolagen Actvie na regeneraci kloubů a Total Rush jako předtréninkovou směs.


 Patrik Kinclzápasí ve velterové váze -77kg. Je držitel titulu šampiona organizace GCF od roku 2014. Ačkoliv je Patrikovi pouhých 25 let, patří v České republice k nejzkušenějším zápasníkům, protože aktivně zápasí v MMA již 10 let, během nichž vystřídal dvě váhové kategorie. Pochází z Královéhradeckého GOOD LUCK GYMU , kde se i aktuálně připravuje na své zápasy pod vedením svým a Honzy Voborníka . Navštívil a navštěvuje tréninkové a sparingové campy v Polsku v Gracie Bara Lodz, domácí gym Karla Vémoly London Shootfighers, trénoval několik měsíců v Portugalsku a navštěvuje pravidelně tréninkové kempy v ČR. Patrik působí zároveň jako trenér v již zmiňovaném GOOD LUCK GYMU, jeho svěřenci z GLG (mezi nimiž je nejen aktuální šampion GCF Jaroslav Pokorný a David Dvořák, který se bude o titul GCF v brzké době ucházet) se během velmi krátké doby dostaly na vyšší výkonnostní úroveň, a dle jejich slov za to vděčí právě Patrikovi. Patrika podporujeme od roku 2013, ve své přípravě používá protein Extrapep pro nárůst a udržení svalové hmoty, BCAA a Glutamine Xplode pro regeneraci, Gold Omega3 a Gold vitamin anit-ox pro posílení imunity.

Jaroslav „Jubox“ Pokorný

 si svou přezdívku „Jubox“ vysloužil ne proto, že by si pamatoval všechny hity od Dalibora Jandy, ale protože před MMA byl vrcholovým Judistou, mistrem republiky a reprezentantem ČR. Jeho styl, kombinace juda a boxu, na sebe nenechala dlouho čekat. Původně trénoval judo v Mohelnici, ale od juniorů již trénoval v Hradci Králové pod vedením olympionika Pavla Petříkova. V MMA aktivně zápasí 5 let, za tu dobu má sebou celkem 13 zápasů ve dvou váhových kategoriích z toho 4 prohrané a 9 vyhraných. Jarda je čerstvým držitelem titulu šampiona organizace GCF v pérové váze -66kg. Ve své aktuální váhové kategorii je doposud neporažen. Jeho domácí klub je GOOD LUCK GYM Hradec Králové a spolu s Patrikem navštěvují Gracie Bara Lodz v Polsku, London Shootfighers a tréninkové kempy v ČR.   S Jardou spolupracujeme od roku 2012. Kromě proteinu Mega strong Protein, BCAA mega caps, Gold Vitamin anti-ox a kloubní výživy používá pro svou úpravu váhy před zápasem spalovač tuku ThermX, nízkokalorická dochucovadla Walden Farms, tyčinky Quest bar a Energy amino Oat snack, které mu doporučil Martin Moltaš s ním Jarda spolupracuje v oblasti kondičního tréninku, úpravy jídelníčku a úpravy tělesné hmotnosti.

Filip Macek


držitel titulu šampiona bantamové váhy -62kg organizace GCF. Pochází z Mladé Boleslavi, kde trénoval pod Jiřím Dimitrovem  a Pavlem Toušem. Aktuálně trénuje v Pražském Penta Gymu a navštěvuje podobně jako Patrik Kincl Gracie Bara Lodz v polsku a sparingové kempy v ČR. Filip se na konci února letošního roku představil na prestižním ruském turnaji ACB v Čečensku, kde vyhrál a postoupil tak v pyramidě do dalšího boje. Filip je mezi českou MMA elitou známý tím, že má ve svých zápasech vynikající přehled, načasování a zdravou sebedůvěru, díky níž jsou jeho zápasy velmi atraktivní a leckdy se mu ho podaří ukončit nebo rozhodnout ne často vídanou technikou jako je třeba kop z otočky, loket z otočky nebo naskočené koleno. Filipa podporujeme od roku 2014, k jeho potřebným suplementům pro přípravu patří protein Extrapep, BCAA a Glutamine Xplode, předtréninkovou směs Redweiler a kloubní výživu Jiont caps.David Dvořák

který trénuje spolu s Patrikem Kinclem a Jardou Pokorným v hradeckém  GOOD LUCK GYMu . David je vicemistr světa v Rukopašném boji a v MMA má na svém kontě 11 zápasů 8 vyhraných a tři porážky, v nichž dvakrát podlehl Filipu Mackovi a jednou Polskému zápasníkovi.  Aktuálně David zápasí ve váhové kategorii flyweight -56,7kg, v této kategorii je doposud v řadě neporažen. Ve svém dalším zápase se již bude ucházet o titul organizace GCF jeho váhové kategorie. S Davidem spolupracujeme do roku 2014, v tréninku mu vyhovuje protein Gold Whey a Creatine Xplode pro nabrání svalové hmotnosti, BCAA mega caps a Gold Omega 3.

Miloš Petrášek


svalnatý, stále usměvavý sympaťák z Poděbrad. Miloš zápasí od roku 2012 a má na kontě 6 zápasů, 5 výher a pouze jednu porážku hned ze svého premiérového zápasu. Za 3 roky stihl vystřídat 3 váhové kategorie -84kg, -77kg a teď se usídlil v kategorii polotěžké váhy-93kg, která mu dle jeho slov velmi vyhovuje. Miloš umí dobře pracovat se svou hmotností, na první pohled působí spíše jako kulturista, ale navzdory tomu a jeho nízkému věku 21let je velmi dobrým a zkušeným grapplerem (zápas na zemi). Jeho dlouhodobí trenéři Lukáš Blažek  a Tomáš Čerych  , bývalí šampioni v Combat Sambu a zápasníci MMA, ho během jeho zápasové pauzy za poslední rok velmi dobře zdokonalili i v postoji. A vytvořili z něj vynikajícího komplexníh zápasníka MMA. Miloš je překvapivě na svůj vzhled a dovednosti velmi skromný, avšak jeho cíle skromné nejsou a to je dobře. Jeho prvním cílem je, se probojovat k zápasu o titul šampiona ve své váze a dál pokračovat v zápasení ve světě. S Milošem a jeho klubem spolupracujeme od roku 2012. Z proteinů mu vyhovuje Protein 80plus a Extrapep, komplexní aminokyseliny Anabolic Amino 9000, BCAA a Glutamin mega caps, předtréninkovka Redweiler a kloubní výživa Glucosamine Chondroitin.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.