Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Sezóna se blíží, vybavte se na funkční trénink!

05. Února 2018
Zima o sobě sice v posledních dnech dává vědět, nicméně jsme se již přehoupli do dalšího měsíce nového roku a už se pomalu ale jistě blížíme vstříc jarnímu a letnímu období. Mnoho z Vás se během zimy věnuje zimním sportům, ale mnoho z Vás také zimu tak trochu „přečkává“, aby se s příchodem teplého a slunečného počasí mohli vrhnout na své oblíbené „letní“ sporty.
img

Jedním z nich je v poslední době stále více populární a oblíbené funkční cvičení. Čistě teoreticky Vám stačí „jen“ Vaše tělo. Kliky, dřepy, výskoky, břicho, … Toto můžete zacvičit prakticky kdekoliv. Ale nemusíte být nutně celé léto zavřeni v nějaké tělocvičně či posilovně, ani se nemusíte spoléhat jen na kliky a dřepy, které ve zbytku volného času uděláte doma.

Stále častěji můžeme narazit na tzv. workoutová hřiště, tedy venkovní otevřená a zpravidla volně přístupná hřiště vybavená konstrukcemi pro trénink hlavně s vlastní vahou. Každému však nemusí vyhovovat veřejné umístění těchto sportovišť a často nízká kapacita. Takovou konstrukci si však můžete nechat zřídit i sami například od naší vlastní české kvalitní značky BEAR FOOT. Tyto konstrukce nejen, že jsou kvalitní a „nesmrtelné“, ale také velmi efektivní, funkční a hlavně individuální na základě potřeb a přání každého zákazníka. Chcete se přitahovat? Chcete dřepovat? Cvičit nejrůznější cviky na závěsných systémech a všelijakých myslitelných doplňcích? Chcete mít konstrukci v parku, na zahradě za domem nebo ve sklepě? To vše a ještě mnohem více Vám nabízí právě multifunkční posilovací konstrukce.

Kromě takové konstrukce se však lze vybavit nejrůznějšími fitness a cvičícím vybavením. Společnost FIT-PRO je výhradním distributorem značky HARBINGER, která nabízí velmi pestré fitness vybavení – opasky, rukavice, bandáže, zátěžové vesty, švihadla, … Zkrátka vše, co byste k pořádnému tréninku potřebovali.

Tak tedy nasaďme rukavice, vyskočme na BEAR FOOT hrazdu, udělejme pár pořádných poctivých přítahů… Že je to málo? Že to chce něco víc? Je jen na Vás, jak se vybavíte. Za nás rozhodně doporučujeme některý z námi nabízených kvalitních KETTLEBELLŮ. Swing, mrtvý tah nebo dřep, to jsou jen další základní možnosti cviků…

Máte málo času, máte málo prostoru? Nemůžete s sebou nosit v pracovní tašce HARBINGER opasek a KETTLEBEL? J Nevadí, máme pro Vás snadnou a dostupnou pomoc. Vyberte si některou z našich odporových gum, kterou můžete využít kdykoliv a kdekoliv. Díky tomuto cvičení dosáhnete pomocí izometrických kontrakcí skvělé procvičení téměř jakéhokoliv části těla. Gumy jsou rozděleny podle tuhosti a jsou velmi vhodné ke komplexnímu tréninku, ale i zlepšování se například v přítazích na hrazdě.

Ať už budete cvičit kdekoli, kdykoliv a s čímkoliv, nezapomínejte na dostatečnou výživu a regeneraci. Suplementy vhodné před, během i po tréninku si můžete vybrat z naší široké nabídky sportovních doplňků a na správné prokrvení, protažení a regeneraci doporučuji některou z našich rehabilitačních a masážních pomůcek. Na výběr zde máte masážní válce, masážní míčky, chladivé a ihřejivé náplasti a mnoho dalšího.

Tak až se jaro zeptá, co jste dělali přes zimu, buďte připraveni… Připraveni s FIT-PRO CZECH.

Autor: výživový poradce a aktivní sportovec Petr Svačina

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.