Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Je Prague Team Battle 2014 určen i pro mě?

Již za 23 dní a pár hodin vypukne před sparťanským svatostánkem v pražských Holešovicích mezinárodní CrossFitová bitva, která v České republice v mnoha ohledech nemá obdoby. I přesto, že se do závodu hlásí mnoho týmů ze zahraničí a celé Evropy, závod je určen všem.

Za posledních 72 hodin nám přišla desítka e-mailů, v nichž vás zajímá, pro koho je PTB vůbec určen a jaká bude náročnost jednotlivých WOD. Nejvíce dotazů bylo směřováno na maximální váhy, počty Muscle ups, Double unders apod.

Kouzlo CrossFitových závodů spočívá právě v tom, že do poslední chvíle nikdo netuší, co budou jednotlivá WOD obsahovat. I my jsme se již v prvotních plánech rozhodli, že tento systém udržíme. Ani u nás se tedy nedozvíte, zda vás potkají Double unders, Thrustery s 80kg, C&J s 90 kg, nebo zda poběžíte 6 km dlouhou trať na začátek WOD.

Přesto bychom rádi ještě jednou zopakovali myšlenku našeho závodu. Pokud bychom chtěli jakkoli limitovat výkonnost atletů, pustili bychom se do videokvalifikace a vytřídili tak profesionální atlety od naprostých amatérů nebo hobíků, kteří se jdou zejména pobavit a užít si přátelskou atmosféru závodů.

„Na CrossFit games Open se nováčci a amatéři také utkávají s Richem Froningem a Jasonem Khalipou tváří v tvář“

Vzhledem k tomu, že překážky se vyrábí na míru speciálně právě pro PTB, máme možnost jednotlivá WOD poskládat tak, aby jimi zvládli projít všichni atleti, a to jakékoli výkonnostní kategorie. Ovšem s velmi rozdílným časem.

Jestli ještě váháte nad tím, zda poslat, nebo neposlat přihlášku, už nemusíte! Věřte, že si užijete skvělý den, zažijete špičkovou atmosféru, podíváte se mezi atlety z celé Evropy. A odvezete si spoustu dárků a upomínkových předmětů, díky kterým budete mít Prague Team Battle ještě dlouho v paměti.

web: www.pragueteambattle.cz

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.