Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Snažíte-li se zredukovat nějaké to nadbytečné kilo, určitě není vhodné jíst těsně před spaním vydatná jídla, ale také není úplně nejlepší hladovět. Nejvhodnější je najíst se cca 2-3 hodiny před ulehnutím do postele a zvolit takové jídlo, které nás dostatečně zasytí a nebude nás tížit v žaludku dalších několik hodin.

Vsaďte na zeleninu a omezte přílohy!

V redukčním režimu je nevhodnější volbou k večeři talíř plný zeleniny doplněný kvalitní bílkovinou, jako je libové maso, nízkotučný mléčný výrobek či vejce. O přílohu ve formě sacharidů se ale neochuzujte, pouze zvolte opravdu kvalitní zdroj, jako jsou celozrnné obiloviny či brambory a dopřejte si ji tentokrát o něco méně než k obědu.

Pokud se vracíte domů pozdě a byli jste si třeba ještě zacvičit, rovněž nechoďte spát hladoví a dejte si alespoň nějaký zdroj bílkovin doplněný zeleninou či proteinový nápoj, aby váš organismus nehladověl a zároveň mohl správně regenerovat. ¨

Po cvičení nehladovte!

Jedna věc je pokud hubnete, a druhá věc je pokud se snažíte nabrat svalovou hmotu či rozvíjet fyzickou kondici. Zejména po cvičení bychom neměli na doplnění vyčerpané energie zapomínat, a to i když chodíme cvičit později, než bychom si přáli. Ideální je, dát si cca do půl hodiny po cvičení zdroj rychlé energie, skvěle vám poslouží třeba banán či jiná sacharidová potravina. Díky tomu urychlíte svalovou regeneraci a pomůžete tělu doplnit glykogen, který je po fyzické aktivitě vyčerpán. Za hodinu až dvě je pak dobré si dát normální pevné jídlo bohaté jak na kvalitní bílkoviny, tak na zdravé tuky i komplexní sacharidy.

Pokud chcete jíst opravdu zdravě a podpořit svoje tělo jak v redukčním režimu tak při hubnutí, nikdy nezapomínejte na pestrý jídelníček bohatý na všechny základní živiny, což samozřejmě zahrnuje i vitaminy a minerální látky. Vyvarujte se nadměrnému opakování jídel a snažte se zdroje živin co nejvíce obměňovat.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.