Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BESTIE OPEN 2015

Za poslední dva roky se v Čechách doslova roztrhl pytel se závody určenými pro nejzdatnější crossfitery a crossfiterky. Na území střední Evropy, se ovšem crossfitu věnuje i mnoho nadšenců a lidí, kteří si CrossFit oblíbili a věnují se mu ve svém volném čase. Přesně pro tyhle "hobíky" se rozhodl Martin Štěpánek z Hradce Králové, uspořádat akci, kterou pojmenoval BESTIE OPEN.

V letošním roce se Bestie zůčastnilo bezmála 400 atletů, kteří změřili síly s hobíky z Čech, Slovenska, Polska a dalších koutů střední Evropy. 

Pro následující ročník se Martin rozhodl změnit pár věcí, které by měly tento event dostat do více lokalit a mělo by proběhnout více závodů, aby se mohla za celý rok zůčastnit téměř tisícovka lidí. Ti kteří se nedostanou do samotného závodu mají šanci se účastnit tréninkových seminářů, ale o tom vám poví sám Martin.. 

-          Martine, letošní Bestie projde pár změnami oproti té loňské, co si od nich slibuješ?

Pro sebe trochu míň starostí, protože se o ně podělím. Více profesionality, vyšší atraktivitu, více vejít ve známost. (ne já, ale závody a CF), dostat se do povědomí nejen crossfitterské komunity.

-          Více závodů, více možností pro atlety, myslíš, že se podaří naplnit všechny závody?

Věřím, že ano. Loni byl veliký zájem a bylo mi až líto, všech těch nadšených sportovců, kteří se nedostali. Určitě je okolo Bestie řada lidí, kteří propadli právě tomuto konceptu a budou se stále hlásit.

-          Letošní BESTIE by měla putovat téměř po celé ČR, prozradíš nám kde všude bestie zasekne svůj dráp?

Startujeme v matce měst, ano Praha je první, pak jsou na řadě Pardubice a zatím třetí již téměř 100% zastávkou budou Neratovice. Rozjednáno je pár dalších míst, myslím, že zakončovat rok by jsme chtěli opět v Colliery Ostrava, kde bylo super prostředí a kluci se vyjádřili k budoucí spolupráci. Každopádně to letos bude více než čtvero zaseknutí drápu .-)

-          Novinkou v tomto ročníku jsou nedělní tréninkové semináře. Jak budou probíhat?

Věřím, že dobře .-) 
Chci na semináři udělat rozbor předešlého dne, tedy celých závodů. Projít technické nedostatky, které jsem viděl u závodníků, ukázat „triky“ na zrychlení práce, projít taktickou stránku přípravy.

-          S ohledem na spoustu novinek samozřejmě rostou náklady a náročnost, ovlivní to cenu startovného?

Zatím nám kalkulace sedí, takže cenu chceme držet stejnou jako v roce 2014.

-          První BESTIE je tedy v plánu na začátek února v CrossFit Committed, kdy bude spuštěna registrace?

Jako klasicky 1 měsíc před závodem, ale už ne mailem, bude registrační systém na webu …

-          Budou stanovena nějaká pravidla pro účast na Bestii, kdo může a kdo ne? …

No, přemýšlel jsem, ale nedokážu vytvořit přesnou a jasnou definici něčeho takového.V podstatě je koncept závodu nastaven tak, že pro „elitní“ crossfittery není zajímavý. Malé váhy, nekomplikované WODs … Takže selekce mi přijde v podstatě přirozená. No a pokud by přeci jen nějaké známé jméno v registračním formuláři přistálo, Tak mu osobně zašlu poděkování za pokus o účast .-)

Pokud chcete mít stále aktuální informace, rozhodně je najdete na naší stránce, nebo ve skupině BESTIE OPEN

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.