Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BEAR FOOT - český výrobce

Pod názvem BEAR FOOT nenajdete pouze klece na crossfit, silové stojany, loglifty a další vybavení, ale také hlavně myšlenku. Tou myšlenkou byla představa českého výrobku, který je kvalitní a schopný konkurovat cenou výrobkům z Asie. A u kterého máte jistotu, že bude vyroben přímo na vaše přání či se dotvoří dle vašich představ.

 

Náš trh je přesycen mnoha výrobky, jež k nám putují z Asie a vyplatí se je zde prodávat i za podmínek, že platíme dopravu tisíce kilometrů daleko, jejich balení, nakládání, vykládání a další manipulaci. Výroba v České Republice se na straně nákladů nemůže této výrobě v Asii vyrovnat ani z 50%! To hlavní, o co nám ve spojení se značkou Bear Foot ovšem jde, je uspokojení zákazníka za každou cenu. My se nespokojíme s dodáním jednoho typu silového stojanu, crossfitové klece, nebo vybavení, jež bychom chrlili po desítkách, či stovkách kusů.

"Naším záměrem je vyrábět na zakázku, dle poptávky klienta"

Klecí Bear Foot je na českém trhu již desítka, a díky jejich každodennímu provozu jsme si zcela jisti, že jsme dodali skutečně kvalitní vybavení pro crossfit, kondiční cvičení, strongmany a další jedince, kteří chtějí skutečně kvalitní výrobek, který tvoří „české ruce“.

Každým závodem, zhlédnutým videem, dotazem od klienta, či nápadem ve výrobě se naše portfolio rozrůstá o nové a nové výrobky, které testujeme a zkoušíme jejich výdrž.

   

V tuto chvíli v našem portfoliu značky Bear Foot naleznete silový stojan, klec pro CrossFit, 8 typů hrazd, 6 druhů doplňků na klec, Plyometrickou bednu,  silové saně a spousty zajímavých doplňků.
Nebude to však trvat dlouho a v našem portfoliu se objeví vychytávky jakými jsou:

-          Osa s průměrem držadla 60 mm

-          Log Lift

-          Bradla

-          GHD

-          Stojany na osy a kotouče (mobilní, nástěnné)

-          Farmers walk

Každý den trávíme hodiny přemýšlením nad tím, jak z tréninku udělat co nejfunkčnější zábavu. Neznamená to však, že zcela opouštíme segment fitness, kulturistiky a izolovaných cviků. Již brzy se budete moci seznámit s novinkou, kterou jsou stroje fungující na „pákovém“ systému, jež budou také vyvíjeny a vyráběny pod značkou BEAR FOOT. My nespíme, snažíme se být stále s vámi a vyrábět pro vás.

Váš tým FIT-PRO CZECH

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.