Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BODY SHAPER "be an athlete"

Necelý měsíc by měl trvat vstup značky Body Shaper „Be an athlete“ na náš trh. Společnost WEIDER, která má sídlo v Německu (které je jedním z TOP států v Evropě, které se věnují CrossFitu), se vrhla do segmentu funkčního tréninku. Joe Weider začal v prvopočátcích svého podnikání s obchodem s činkami, kotouči a jednoduchým vybavením pro fitness. K tomuto trendu, kterým je návrat k volným vahám, gymnastice a multifunkčnosti atleta, směřuje Weider nutrition koncem roku 2013.

BODY SHAPER "Be an athlete"

Jedna ze značek, kterou WEIDER buduje, je BODY SHAPER „Be an athlete“. Tato kategorie byla zaměřena na produkty, jenž nejsou určeny primárně pro hardcore kulturisty, ale pro lidi, kteří se snaží i v běžném životě dodržovat správnou životosprávu, joggují a udržují sebe mentálně a fyzicky fit.

BODY SHAPER se ovšem díky trendům CrossFitu, funkčního tréninku, či tréninku s vlastní vahou, vyprofiloval ve zcela úplně novou značku. Své suplementy a výrobky začala profilovat jako dokonalé doplňky pro CrossFitery a lidi, kteří cvičí podobným stylem.

Seyit Ali Sobeiri

Za samotným projektem a přerodem značky BODY SHAPER „Be an athlete“ stojí mnoho známých tváří, které se v Německu starají o kondiční přípravu atletů a sportovců na vrcholné úrovni. Hlavní tváří se stal německý, velmi úspěšný trenér Seyit Ali Sobeiri. Seyit stojí za propojením funkčního tréninku a přípravy sportovců na své jednotlivé disciplíny. Díky Seyitovi se mezi řadou úspěšných suplementů od WEIDER nutrition objevují novinky, jako například stimulanty pro povzbuzení před výkonem, které nenapumpují vaše svaly a neobsahují creatin. Což je u sportu, jakým CrossFit je, nežádoucí.

Se Seyitem se pod křídly „Be an athlete“ objeví další jména, ať už ženská, nebo mužská. Vždy jde o předního trenéra na poli funkčního tréninku, fitness, atletiky, nebo aerobního cvičení.

Zastánce funkčního tréninku, CrossFitu, Street workoutu, či kondičního cvičení, čeká spousta novinek na našem eshopu!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.