Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Zdravé tuky a sacharidy pro lepší výkon

Správnej Protein je produkt určený pro všechny sportovce, kteří chtějí maximálně podpořit své tréninkové úsilí, nebo pro jedince, kteří chtějí žít zdravě a mít energie na rozdávání.

Jak to funguje?
Když jsme SP vytvářeli, maximálně jsme respektovali principy fungování lidského těla. Věříme v jednoduchost a funkčnost a nikdo tyto dva faktory nedokáže skloubit lépe než sama příroda.

Díky vědeckým testům a výzkumům na univerzitách po celém světě už víme, jak naše tělo pracuje s energií. Potvrdilo se to, čím jsme se řídili už dříve. Je důležité přijímat všechny nutrienty (bílkoviny, sacharidy, tuky) ve správném poměru a v závislosti na délce zátěže, pro jejich maximální využití, nejpřirozenější metabolizování a kýženou odezvu našeho těla.

Zjednodušeně platí, že:
Tělo “přepíná” mezi zdroji energie pro svoje fungování v závislosti na délce fyzické námahy a na základě jejího druhu (intenzity). Po půl hodině fyzické námahy čerpáme energii stejně tak z tuků, jako z  carbohydrátů (+-50%). Pokud fyzická aktivita nadále pokračuje další hodinu, začne významně přispívat i protein (15%) k produkci energie.

Jak tyto vědomosti využít?
S přihlédnutím k výše zmíněným faktům nám z toho vyplývá, že pokud nemáme v průběhu fyzické námahy (před, ale také i po) správný přísun živin, ve správném poměru, nikdy nebudeme schopni dosáhnout na svůj maximální fyzický potenciál. Nicméně pokud správný přísun živin máme, naše tělo bude schopno produkovat maximální množství energie, díky čemuž budeme schopni podávat maximální výkony a dosáhneme také nejrychlejší možné regenerace.

Když se nad tím zamyslíme, musí nás zarazit, proč když naše tělo v průběhu fyzické zátěže vytváří až 50% energie z trygliceridů, (tuků) není ve většině tréninkových suplementů po tuku ani stopy, ba naopak snaží se o to, aby tam tuku bylo co nejméně?

Výrobci odpovídají jen na poptávku. Suplementy jsou v hojné míře využívány především kulturisty, chceme – li lidmi, kteří cvičí s cílem maximálního nárůstu svaloviny. Jejich příprava využívá mnohé tréninkové a dietologické metody, které mají zajistit maximální rozvoj svalů. Zároveň má jejich příprava různé fáze. Například fáze “rýsovačka” se zaměřuje na snížení přijmu sacharidů a tuků s cílem dosáhnout větší optické výraznosti u svalů.

To je důvod, proč přicházíme s naším produktem. Není primárně určen pro kulturisty, ale pro ostatní sportovce. Poskytuje sportovcům z nejrůznějších odvětví jistotu, že jejich tělo má ty správné prostředky k přeměně tréninkové dřiny a potu na reálné výsledky. Ať už je Tvým sportem cyklistika, judo, hokej, plavání nebo běh, Tvoje tělo potřebuje palivo - a jedině to správné Ti umožní se zlepšovat a zdokonalovat. A o to nám všem přeci jde.

S vědomím těchto faktů jsme vytvořili náš Správnej Protein. Protože zastáváme jednoduchost, byl pro nás důležitý co největší uživatelský komfort, proto vše co potřebuješ, dostaneš v jediné dávce, kterou si dáš po tréninku. Proto i naše moto zní: Vše potřebné v jediné dávce správnosti.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.