Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Lucie Sedláčková

Velký talent českého ženského boxu a naše nová podporovaná sportovkyně. Přinášíme Vám krátký rozhovor těsně před Lucčiným zápasem,který se uskuteční zítra tedy 22.listopadu na Heroes Gate. Předně tě Lucko vítáme v naší stále se rozrůstající rodině! Máme radost, že můžeme podpořit tak talentovanou slečnu v jejím sportovním snažení a přejeme ti mnoho úspěchů nejen na sportovním poli.Pojďme na to!

  • Boxuje ve váze do 57 kg
  • Věk: 19 let
  • Rodiště: Děčín
  • Bydliště: Praha
  • Trenér: Míťa Soukup, Eva "Monkey" Líšková 

Kdo Tě trénuje a kde trénuješ?

Trénuje mě převážně Míťa Soukup na Opatově - v Pražským Rohovníku a doplňuje reprezentační trenérka Eva Líšková v Kutil Gymu. Startuji v dresu Děčína pod Václavem Němečkem, který mě vychoval.                                                                                                                                                                                                                                                      

Jak často trénuješ a jak tréninky vypadá?

Trénuji každý den, ale bohužel kvůli maturitnímu ročníku, už nestíhám dva tréninky denně. Trénuji nyní převážně jen box, na jiné aktivity mi bohužel čas nedopřeje.

Jaký je Tvůj vztah k sportovní výživě a jaké suplementy užíváš?

Jsem opravdu šťastná, za sponzorskou podporu od FIT-PRO.cz Moc mi kvalitní suplementy pomáhají, bez nich bych nemohla podávat takové výkony na vyšší úrovni a posouvat se dál kupředu! Výrazně pociťuji změny při užívání suplementů a bez nich. Je to obrovsky znát!

Užívám základní BCAA Xplode od Olimpu, na klouby - Joint Caps od Weideru, na spalování tuku a nabuzení před tréninkem- L-carnitine Max Liqui Carn a Extreme Thermo Stack od Weideru, dále Protein 80 plus plus, Carbo nox a především komplexní vitamíny a minerály Gold VITA-MIN Anti-OX.

Co tě vlastně přivedlo k boxu?

Uskutečnit si svůj sen, poznávat dál lidské hranice a posouvat se.

Co na boxu miluješ a co naopak nemáš ráda?

Miluji dřinu, extrémy, adrenalin, přátelství. Ze všeho nejradši mám zápasy a ostré sparingy. A rozhodně nenávidím držení váhy.

Jaké jsou Tvé nejbližší sportovní cíle?

Zítra tedy 22.listopadu mě čeká zápas na Heroes Gate, což je příprava na mistrovství republiky, která se koná začátkem prosince a kde s námi bude bojovat i Slovenská výprava.Přijďte mě podpořit!

A jaké jsou dlouhodobé cíle?

Vím, že chci jít celou cestou na vrchol, ale nemohu předvídat, co se stane, nebo co bude. Teď je teď a co bude zítra, kdo ví. Důležité je mít své blízké kolem sebe. Nemohla jsem být na lepším místě k dosažení mých snů.

Řekni nám něco o projektu, který aktuelně natáčíte…

S holkama natáčíme 30 minutový dokument o zákulisí ženských bojových sportů a o nás samotných. Více si počkejte, až se natočí! Nápad to byl skvělý, určitě to bude jednou moc krásná vzpomínka!

Tvůj sen?

Být na plný úvazek boxerem. Mít možnosti věnovat se jen a jen sportu a být tak na světové úrovni a porovnávat se s těmi nejlepšími. U nás v ČR nelze dosáhnout takových možností, za takových podmínek, které tady máme. Osobně si myslím, že je to obrovská škoda!

Oblíbená barva, film, knížka?

Oblíbená barva je rozhodně černá. Kniha Alchymista od Paula Coelha a Malý princ, ale nejraději čtu a zabývám se psychologií osobností, nebo zkoumání kriminálních pachatelů. Za to zase film jednoznačně Někdo to rád blond.

Nějaké slovo na závěr?

Opravdu MOC chci poděkovat Vám FIT-PRO.cz, za Vaši podporu v mé sportovní kariéře. A celkově, že se konečně najde někdo, kdo pomáhá sportovcům usnadňovat své sny.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.