Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

UNIVERSAL CZECH 2015 – extrémní závod všestrannosti

UNIVERSAL CZECH je závod, kde se všichni vyznavači tréninkového stylu Universal Run mohou šáhnout na dno svých sil a zjistit své limity. Utrpení trvá 69 minut. Každá sekunda je boj. Nejbližší závod, kde se můžete utkat o titul krále a královny Universal Run, se uskuteční na Brněnském výstavišti 16. 5. od 14:00.

Universal Run jako styl tréninku se stal velkým hitem, protože propojuje naráz několik velkých komunit vyznavačů zdravého životního stylu a to díky společnému cíli, kterým je všestrannost.

Universal Run kombinuje vytrvalostní běh s funkčním cvičením s vlastní vahou se zapojením všech svalových skupin. I proto běžci zařazují do svého tréninku s cílem přidat procvičení a rozvoj všech svalových skupin právě ho. Vyznavači fitness a funkčního tréninku našli v Universal Runu atraktivní formu venkovního cvičení, které jim umožňuje intenzivně zatížit celé tělo a dosáhnout velmi rychlých výsledků při tvarování postavy i získání celkové kondice.

Titul UNIVERSAL CZECH má právo užívat každý, kdo zvládne na trase závodu absolvovat 5×2 km + 5×20 kliků + 5×20 dřepů + 5×20 angličáků + 5×50 metrů výpadů završených závěrečným sprintem na 100 metrů a to celé do časového limitu! Ten je omezen podle věkových kategorií. Výzva pro nejmladší je 69 min! Ženy a dívky mají možnost několika úlev, ale většinou limit a celou trasu plní v naprosté rovnoprávnosti. Závod si můžete užít jak v kategorii jednotlivců, tak i v týmech. Výjimečnou kategorii mají trenéři se svými svěřenci, kteří se poperou o Pohár trenérů Universal Czech.

Více informací o závodech UNIVERSAL CZECH a sportovní disciplíně Universal Run najdete na www.UniversalRun.cz, kde naleznete i registrační formulář na běh.

Pořadatel:

Asociace firemních sportů, občanské sdružení

Korespondenční adresa:

Švehlova 14, 500 02 Hradec Králové

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.