Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Třikrát dražší než ostatní, proč?

Mnoho lidí si při pohledu na oranžový obal nápoje KICK BURN pokládá otázku :“proč má někdo v nabídce energetický stimulant, který 2,5 krát převyšuje cenu nejznámějšího energy drinku?“.

Naše odpovědi jsou celkem jasné, jednoduché a tabulkou dokazující složení drinku, podložené. KICK&BURN od společnosti WEIDER, jenž s objemem 475 ml obsahuje v pouhých 100 ml o 68 mg kofeinu více a o 39 Kcal méně než v běžných energy drincích.

Tento Energetický stimulant funguje na zcela odlišné bázi, jeho hlavními funkčními prvky jsou kofein, L-arginin, L-caitruline,glucunorolakton a taurine. WEIDER, Kick&Burn naprosto postrádá složku cukru, která dělá z kategorie těchto nápojů obávané „přeslazence“.

KICK&BURN, jehož optimální dávka je 125 ml, je tedy téměř (bez 25 ml)  4 násobná dávka energie, než 250 ml plechovka jakéhokoli energy drinku.

Sečteno, podtrženo..

Za cenu 88,- korun získáváte tedy 4 velmi silné energy drinky, které Vás dokážou nabudit před výkonem (Kofein), rozproudit krev v žilách (L-arginine), roztáhnout cévy (Niacin) a rozpumpovat áš metabolismus (Vitamin B6).

88,- / 4 = 22,- Kč za jeden z nejsilnějších energetických stimulantů na území České Republiky!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.