Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Nakupte výhodně zlevněné zboží!

Zavřít

Třikrát dražší než ostatní, proč?

Mnoho lidí si při pohledu na oranžový obal nápoje KICK BURN pokládá otázku :“proč má někdo v nabídce energetický stimulant, který 2,5 krát převyšuje cenu nejznámějšího energy drinku?“.

Naše odpovědi jsou celkem jasné, jednoduché a tabulkou dokazující složení drinku, podložené. KICK&BURN od společnosti WEIDER, jenž s objemem 475 ml obsahuje v pouhých 100 ml o 68 mg kofeinu více a o 39 Kcal méně než v běžných energy drincích.

Tento Energetický stimulant funguje na zcela odlišné bázi, jeho hlavními funkčními prvky jsou kofein, L-arginin, L-caitruline,glucunorolakton a taurine. WEIDER, Kick&Burn naprosto postrádá složku cukru, která dělá z kategorie těchto nápojů obávané „přeslazence“.

KICK&BURN, jehož optimální dávka je 125 ml, je tedy téměř (bez 25 ml)  4 násobná dávka energie, než 250 ml plechovka jakéhokoli energy drinku.

Sečteno, podtrženo..

Za cenu 88,- korun získáváte tedy 4 velmi silné energy drinky, které Vás dokážou nabudit před výkonem (Kofein), rozproudit krev v žilách (L-arginine), roztáhnout cévy (Niacin) a rozpumpovat áš metabolismus (Vitamin B6).

88,- / 4 = 22,- Kč za jeden z nejsilnějších energetických stimulantů na území České Republiky!

Platební metody

Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis