Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Štěpánek, Hadrovský, Egydy a zbytek Evropy

Ano, naše představy se skutečně stávají realitou. V prvních počátcích plánování Prague Team Battle jsme doufali, že tento projekt osloví jak elitní Crossfitery, tak středně pokročilé, kteří si chtějí vyzkoušet atmosféru závodu. A nyní víme, že máme týmy složené jak z elitních atletů, tak ze sportovců, kteří jdou zkusit atmosféru závodů. O to víc zajímavější se akce stává spojením s Olympia Amateur Europe. Díky čemuž je zajištěno perfektní zázemí a početná základna diváků.

V tuto chvíli můžeme zveřejnit, že se do závodu registrovali závodníci jako Martin Štěpánek, Radek Hadrovský, David Egydy nebo Pawel Czaplicki a spousta dalších jmen ze šesti evropských zemí. Těší nás, že se závodů zúčastní atleti právě jako Martin, Radek nebo David. Jejich přihlášky nás utvrzují v tom, že se PTB skutečně stává zajímavou Evropskou CrossFitovou akcí.

Včera jsme byli dolaďovat poslední detaily. Řešili jsme rozmístění překážek, stánků našich partnerů, občerstvení nebo umístění Reebok Warm Up zóny. K ní je přímo napojená chill out zóna, kterou zajišťuje známý dvoupatrový double-decker v barvách Reeboku. Ten samozřejmě nemůže na naší akci chybět.

Pro atlety a jejich zázemí je vyhrazena celá tělocvična, která je schována v útrobách Tipsport areny. Tělocvičnu standardně využívají hokejisté Sparty Praha a HC Lev ke kondičním tréninkům.  Ale 7. 6. 2014 se promění v zázemí našich závodů. Díky těmto podmínkám se atleti nemusí bát, že by v případě špatných klimatických podmínek museli stát venku na dešti.

Slibovanou suplementaci pro atlety zajistí značka WEIDER, patřící k evropské špičce a nacházející se na trhu již 70 let. Novinkami v sortimentu jsou gainer s obsahem ovesných vloček či proteinová směs Syntho 7. Samozřejmostí budou také BCAA a předtréninkové směsi.

Na závodech Prague Team Battle 2014 se představí nová klec BEAR FOOT, jejíž výroba je kapitola sama pro sebe. Nese pracovní název BEAST. Klec je vyráběna z dvakrát větších materiálů než klece původní. Díky těmto změnám je více stabilní, má větší nosnost a samozřejmě skvěle vypadá v každém gymu!

Od dnešního dne se vám pokusíme podávat podrobné info o tom, jak probíhají přípravy a na co se můžete těšit. Rozhodně byste se měli podívat na náš facebook, kde můžete vyhrát spoustu cen a naladit se na závody.

Tak co, těšíte se tak jako my?

Web: www.pragueteambattle.cz

Facebook event: event

Web: Olympia Amateur Europe

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.