Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Spartan Race Czech Republic

Tento rok se v České Republice, konkrétně ve ski areálu Monínec, nedaleko Prahy uskuteční historicky první Spartan Race na našem území.  Pro ty, jež nevědí o co se jedná, je jednoduchou pomůckou, představa amerických vojáků na své opičí dráze, na které trénují a simulují prodírání se skutečným terénem s mnoha nerovnostmi a spoustou překážek.

8. a 9. Června v Monínci budete mít možnost vyzkoušet tratě s názvem SPRINT a SUPER.
SPRINT, který je dlouhý 5 km a obnáší 15 překážek. SUPER je dlouhý 13 km, s 21 překážkami.

Překážky jsou vyráběny tak, aby byly co nejvíce zábavné, ale zároveň zákeřné. Na trati se tedy můžete setkat s podlézáním ostnatého drátů, 4 m vysokými stěnami, slaňováním, kluzkými stěnami, či prolézačkami z klád.

Spartan Race má své kořeny v americkém Pittsfieldu, kde se běžel poprvé. V roce 2005 byli účastníků stovky. Dnes se po celé Americe běží až 35 závodů s dohromady 200 000 běžci!

I Vy se můžete těšit na velice zajímavou trať, skvělý zážitek, příjemné zázemí a v neposlední řadě na tričko, medaily a dárek od partnerů akce, mezi nimiž jsme i my!

Hodně štěstí přeje FIT-PRO CZECH 

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.