Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Spalujte v noci...

Bude to znít jako science-fiction, ale je tomu tak. Můžete ležet, spát a přitom spalovat. Díky kombinaci čtyř hlavních složek, vědecky prokázaných spalovačů. Základními složkami směsi pro podporu spalování obsahuje: L-karnitin fumarát, 7-Keto DHEA, Garcinia Cambogia a Chrom. Tyto látky synergicky působí proti ukládání tuků v podkoží a zároveň podporují spalování tuku stávajícího. 

Quadra Cuts Night Time se od ostatních spalovačů liší tím, že absolutně postrádá termogenní složku, která působí v klasickém spalovači k prohřátí těla a jeho rozpumpování, což může být u nočního spalovače nepříjemným a nežádoucím efektem.
Naopak v tomto spalovači naleznete složky, jež  zklidní organismus a zkvalitní spánek, který je pro lidské tělo a regeneraci nepostradatelný! Prvky, jež takto podpoří spánek jsou Melatonin a výtažek z Valeriánu lékařského.

Proto, pokud stále toužíte po tom, aby vaše tělo pracovalo i v noci, pak je Quadra Cuts Night Time tím, po čem jste se dívali. 

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.