Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Spalujte v noci...

Bude to znít jako science-fiction, ale je tomu tak. Můžete ležet, spát a přitom spalovat. Díky kombinaci čtyř hlavních složek, vědecky prokázaných spalovačů. Základními složkami směsi pro podporu spalování obsahuje: L-karnitin fumarát, 7-Keto DHEA, Garcinia Cambogia a Chrom. Tyto látky synergicky působí proti ukládání tuků v podkoží a zároveň podporují spalování tuku stávajícího. 

Quadra Cuts Night Time se od ostatních spalovačů liší tím, že absolutně postrádá termogenní složku, která působí v klasickém spalovači k prohřátí těla a jeho rozpumpování, což může být u nočního spalovače nepříjemným a nežádoucím efektem.
Naopak v tomto spalovači naleznete složky, jež  zklidní organismus a zkvalitní spánek, který je pro lidské tělo a regeneraci nepostradatelný! Prvky, jež takto podpoří spánek jsou Melatonin a výtažek z Valeriánu lékařského.

Proto, pokud stále toužíte po tom, aby vaše tělo pracovalo i v noci, pak je Quadra Cuts Night Time tím, po čem jste se dívali. 

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00

                          Pá: 10:00-19:00

                          

Zákazníci nás mají rádi

Ověřený zákazník před 19 dny

Velká ochota v obchodě i na skladě, když jsem potřeboval poradit se zbožím.

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis