Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Už jste poslali svůj dopis Ježíškovi?

Zavřít

Skrytý obr na českém trhu

Ano, tato světová jednička na českém trhu v tuto chvíli zabírá zhruba ¼ celého segmentu fitness doplňků, jakými jsou rukavice, opasky, trhačky a nové doplňky určené pro CrossFit a funkční trénink.

Značkou o které se bavíme, je jak asi dobře tušíte, značka HARBINGER. Tento americký gigant, který je na trhu již 23 let, je hlavním producentem a prodejcem na americkém kontinentu a v západní Evropě. V České Republice se HARBINGER stal velkým konkurentem pro značky Mad Max a Power systems, které byly stávajícími leadery na trhu.

HARBINGER má velmi široké portfolio, které se postupem let rozšiřovalo, inovovalo a šlo směrem, který zaručuje prvotřídní kvalitu za skvělé ceny.

HARBINGER vyrábí:

Hlavními výhodami oproti konkurenci je zpracování rukavic, které mají dokonalý střih. Harbinger přišel jako historicky první s omotávkou připojenou k rukavicím. V roce 1988 přišel Dave McCrane s touto novinkou „WristWrap“ gloves, což je omotávka, která volně přechází do spodní části rukavic.

Dalším novinkami bylo upravení střihu s názvem BIOflex, které bylo šito přesně, dle toho jak dochází k ohýbání dlaně a uchopování předmětů Tento patentovaný střih byl doplněn o systém umístění vycpávek a jejich ořezání pro maximální možné sevření rukou, či ohýbání v pase v případě opasků. Tento systém byl nazván BIOform.

Výhodou oproti konkurenci je:

  • Dlouhá životnost
  • Kvalitně zpracované švy a 100% materiály
  • Příjemné polstrování
  • Antibakteriální materiály

HARBINGER je tedy skutečně skvělou volbou, pokud se rozhodujete pro koupi fitness rukavic. 

HARBINGER není lhostejný ani k dění ve světě a proto přišel s kolekcí "PINK", kde naleznete růžové trhačky, opasek, a rukavice. Koupí těchto růžových produktů přispějete na výzkum léčby rakoviny prsu.

HARBINGER je tedy skutečně inovativním výrobcem v segmentu fitness doplňků!

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 474

Otevírací doba Po-Pá: 10:00-19:00

Zákazníci nás mají rádi

Dortík před 20 dny

Vyzvednutí v Praze nejlevnější PB2 arašídové máslo navíc ještě 10% sleva

2016 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis