Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Skrytý obr na českém trhu

Ano, tato světová jednička na českém trhu v tuto chvíli zabírá zhruba ¼ celého segmentu fitness doplňků, jakými jsou rukavice, opasky, trhačky a nové doplňky určené pro CrossFit a funkční trénink.

Značkou o které se bavíme, je jak asi dobře tušíte, značka HARBINGER. Tento americký gigant, který je na trhu již 23 let, je hlavním producentem a prodejcem na americkém kontinentu a v západní Evropě. V České Republice se HARBINGER stal velkým konkurentem pro značky Mad Max a Power systems, které byly stávajícími leadery na trhu.

HARBINGER má velmi široké portfolio, které se postupem let rozšiřovalo, inovovalo a šlo směrem, který zaručuje prvotřídní kvalitu za skvělé ceny.

HARBINGER vyrábí:

Hlavními výhodami oproti konkurenci je zpracování rukavic, které mají dokonalý střih. Harbinger přišel jako historicky první s omotávkou připojenou k rukavicím. V roce 1988 přišel Dave McCrane s touto novinkou „WristWrap“ gloves, což je omotávka, která volně přechází do spodní části rukavic.

Dalším novinkami bylo upravení střihu s názvem BIOflex, které bylo šito přesně, dle toho jak dochází k ohýbání dlaně a uchopování předmětů Tento patentovaný střih byl doplněn o systém umístění vycpávek a jejich ořezání pro maximální možné sevření rukou, či ohýbání v pase v případě opasků. Tento systém byl nazván BIOform.

Výhodou oproti konkurenci je:

  • Dlouhá životnost
  • Kvalitně zpracované švy a 100% materiály
  • Příjemné polstrování
  • Antibakteriální materiály

HARBINGER je tedy skutečně skvělou volbou, pokud se rozhodujete pro koupi fitness rukavic. 

HARBINGER není lhostejný ani k dění ve světě a proto přišel s kolekcí "PINK", kde naleznete růžové trhačky, opasek, a rukavice. Koupí těchto růžových produktů přispějete na výzkum léčby rakoviny prsu.

HARBINGER je tedy skutečně inovativním výrobcem v segmentu fitness doplňků!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.