Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

ROZHOVOR S KAIEM GREENEM

První červnový víkend dorazí do Prahy jedna z největších kulturistických hvězd současnosti, populární Američan Kai Greene. Ten se jako ambasador Olympie Amateur Europe setká s fanoušky, kteří se mohou těšit na jeho autogramiádu či exhibici, a připravil si také speciální seminář. Na tom v sobotu 7. června poodhalí své soukromí a nabídne účastníkům pohled do zákulisí profesionální kulturistiky.

Po kolikáté už budete v Praze a jak se na svou návštěvu na Olympii těšíte?

Bude to má druhá návštěva v Praze a na svou roli ambasadora takové akce, jako je Olympia Amateur Europe, se velmi těším. Mým cílem je přispět k tomu, aby ostatní našli odvahu plnit si své sny.

Jak vzpomínáte na svoji loňskou návštěvu, kdy jste si připsal vítězství na EVLS Prague Pro 2013?

Byla to pro mě velice důležitá soutěž. A také jeden z milníků na mé cestě k tomu objevit své možnosti. Tohoto vítězství si opravdu hodně cením a je pro mě speciální.

Co pro Vás znamená role ambasadora, kterou budete na Olympii Amateur Europe zastávat?

Je to pro mě velká příležitost k tomu, abych pomohl rozvoji kulturistického sportu, kterému se otevírají nové možnosti.

V plánu máte seminář, exhibici, setkání s fanoušky, zároveň tu budete pokračovat v soukromém tréninku. Na co se těšíte nejvíc?

Na každou z věcí, které mě v Praze čekají, se těším. Jde o skvělé příležitosti, během kterých budu moci vyjádřit, jak moc je pro mě má role na této akci důležitá.

Semináře už jste pořádal po celém světě. Můžete prozradit, jaký nejdivnější nebo nejvtipnější dotaz jste dostal?

Víte, já to beru tak, že jsou žádné hloupé nebo vtipné otázky. Pravdou totiž je, že když se nezeptáme, tak se nic nedozvíme. Takže vždy návštěvníky svých seminářů nabádám, aby se zeptali na cokoliv, co je napadne. Jsme tu, abychom se učili a plnili si svoje sny.

Budete mít během soutěže čas dívat se na amatérské závodníky, abyste sledoval, který by třeba mohl přejít k profesionálům?

Těším se na vítěze každé soutěže, na které jsem, abych mohl následně sledovat jejich růst a posun.

Je nějaké speciální české jídlo, které byste chtěl během svého pobytu v Praze vyzkoušet?

Ano, moc rád bych ochutnal guláš.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.