Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Máš šanci se stát první Češkou, která pojede slavnou Rallye Dakar. Splní se to?

Chtěla bych říct ano, ale stále se jedná o nejtěžší dálkovou soutěž planety a nikdy nevíš, co tě potká. Připravuji se na 100 %, mám kolem sebe výborný tým, ale stále jsem asi ten nejslabší článek. Moc bych si přála být na startu do tří let. Zatím jsem vidět jako jediná žena z ČR na evropském a světovém šampionátu Baja série a na dakarské sérii Merzouga Rally.

My ti věříme a i proto tě mezi námi rádi vítáme :-) Co vlastně o FIT-PRO víš?

Jste firma plná sportovců a zabýváte se péčí o sportovce. Stavíte posilovny, prodáváte výživu a oblečení, staráte se o vybrané sportovce i jako sponzoři. Taky vím, že jste zaměření na kulturistiku, MMA, americký fotbal, crossfit, ale i motocross a quadcross, což je super. Vím i o běžcích, cyklistech, spolupráci s basketbalovým USK Praha.

Připravila ses vážně dobře. Prozradíš všem, jak jsi na nás vlastně přišla?

Přes tebe a tvé magické ruce :-) Perfektní je, že kromě masáží a terapií spolu můžeme řešit i funkční tréninky a podporu ve výživě, je to vlastně full servis od A do Z. Vedení FIT-PRO proto za tuhle šanci moc děkuju. (Rozhovor připravil masér a fyzioterapeut Jindřich Douda )

Co si od spolupráce slibuješ ty?

Že mi sestavená suplementace pomůže v mých výkonech, posune v regeneraci a ve všem dalším, abych byla 100% připravená a koncentrovaná. Ono stát ve stupačkách 7 dní v kuse a každý den nakroutit 700 km není procházka růžovým sadem. Do toho minimum spánku, stres, zvládání navigace…

Pořádná fuška! Co vlastně při závodech nejvíc trpí?

Celé tělo, protože stojím celý den ve stupačkách. Nohy, trup, záda, ruce, citlivé jsou trapézy a krk. Není nic, co by nedostalo zabrat. Jsem proto fakt ráda, že spolu jedeme věci zaměřené na hluboký stabilizační systém a nastavujeme optimální výživu a suplementaci na mimosoutěžní i soutěžní období.

Čeho se podpora konkrétně týká?

Nejvíc potřebuji pomoct s každodenními tréninky a s rehabilitací. Z výživy mne zajímají vitamíny, minerály, doplňky energie (pro dlouhodobou zátěž), věci na regeneraci. Ty mě ženeš do BCAA, bílkovin. Nadšená jsem taky z tyčinek a polotovarů na palačinky, je to pro mě novinka, už jsem to zlikvidovala a potřebuji další :-)  Z ostatního jsem dostala pomůcky typu nestabilní plochy, závěsný systém, masážní válec – bylo toho víc, než jsem pro začátek doufala.

Které produkty a značky teď jedeš?

Od Olimpu BCAA a vitamíny s minerály v  blistrech, od Weidera sacharidovo proteinový Total Recovery, proteiny Gold Whey, snad všechny tyčinky, směs Protein Pancake, kompletní pitný režim… Dostala jsem fakt velkou krabici všeho a důkladně testuju :-)

Když takhle pečlivě ochutnáváš, můžeme se tedy těšit na nějaké pískem a potem kalené recenze přímo ze soutěží, doufám…

To si piš. Budu o všem psát na sociálních sítích i u vás a budu maximálně přísná. Běda vám, jak mi to nepůjde :-) Zatím je vše super, tyčinky mne překvapily, zejména ty křupavý jsou skvělý. Jen u BCAA a vitamínů mám trochu potíže s polykáním kapslí a tobolek, to mi ale nešlo nikdy. Chuťově je zatím vše OK. Směs na palačinky jsem vdechla bez přípravy, na palačinky ani nedošlo. Jsem trochu žravější, tak se asi budu muset brzdit.

To zvládneme a na tvé názory se těšíme. Chtěla bys dodat něco na závěr?

Moc děkuji za přijetí do týmu, dám o sobě vědět. Chtěla bych se pravidelně dělit o své zážitky a zkušenosti, uveřejňovat tematická videa ze všech oblastí mé přípravy, prostě tu podporu smysluplně vracet. Těšte se na fotky, recenze, ukázky tréninků a spolupráci s vámi a našimi společnými fanoušky.

Díky za rozhovor!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.