Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Ahoj Davide, jaké závody jsi absolvoval a jak se ti dařilo?

Ahoj, moje poslední závody bylo Mistrovství České republiky, které se konalo 27. února v pražských Řepích. Závod jsem pojal jako těžký trénink a takový nácvik závodní techniky. Vyhrál jsem absolutní vítězství, z čehož mám samozřejmě radost. Výsledný součet byl 410kg dřep, 300kg benchpress a 340kg mrtvý tah.

Jaké závody máš v plánu v letošní sezoně?

Letos na jaře se zúčastním Mistrovství Evropy, které se bude konat v Plzni a na podzim Mistrovství světa, které proběhne na Floridě.

Jak často trénuješ?

Trénuji 3x týdně a to zhruba 3 až 3,5 hodiny. Tento trénink je velice náročný a musím dávat velký pozor na správnou regeneraci.

Jak vypadá Tvá regenerace?

Regenerace spočívá samozřejmě v kvalitních suplementech, hlavně BCAA (konkrétně BCAA Xplode od OLIMPu) a dále pravidelné masáže.

Jaká je tvá nejoblíbenější disciplína?

Mou nejoblíbenější disciplínou je ta, ve které se zrovna zlepšuju a nebo cítím, že jsem zlepšil techniku a jde mi to líp než předtím. Ale obecně mám rád všechny tři disciplíny silového trojboje.

Už dlouho dobu jsi mezi podporovanými sportovci naší firmou FIT-PRO CZECH. Jak jsi s výrobky spokojen a jaké výrobky používáš?

S výrobky, které FIT-PRO distribuuje jsem nad míru spokojený, stejně tak, jako s celkovým přístupem, který tato firma má. Celou dobu přípravy používám:

Protein WEIDER PREMIUM WHEY

Sacharid WEIDER GIANT MEGA MASS

Bcaa OLIMP BCAA MEGA CAPS a OLIMP BCAA XPLODE

Kreatin OLIMP CREATINE XPLODE

dále v přípravě používám masážní a rehabilitační pomůcky, které se mi velice osvědčily a to konkrétně:

TRIGGER POINT THE GRID FOAM ROLLER a TRIGGER POINT MASÁŽNÍ VÁLEC GRID STK X

Davide, děkujeme za tvůj čas, který jsi nám poskytl ke zhotovení tohoto rozhovoru, a přejeme ti spoustu úspěchú do budoucna.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.