Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

„Road towards sunrise“ aneb cesta za východem slunce

Jak netradičně oslavit Silvestr 2013? Tak takovou otázku si určitě položil Honza Žďánský, rodák z Mladé Boleslavi, než se rozhodl přivítat Nový rok v Japonsku.  Na tom by nebylo nic tak zvláštního, pokud by si ke svému cestování nezvolil lehce netradiční dopravní prostředek. Trasu dlouhou 17 tisíc kilometrů se totiž rozhodl absolvovat na kole!

Honza se narodil v roce 1986 v Mladé Boleslavi. Jeho život provází pestrá minulost. Od mala se věnoval Thai-boxu, přes který se dostal až k MMA, kterému se věnoval chvíli profesionálně! Honza absolvoval několik zápasů a začal být obávaným soupeřem nejenom v České Republice, ale i po celé Evropě. Nicméně ani MMA nebylo tím, co mělo naplnit jeho život. 

V roce 2007 začaly být stěny tělocvičny Honzovi malé a rozhodl se poznat svět i z jiné stránky. Začal se naplno věnovat cestování a navštívil téměř celou Evropy, část Asie a Jižní Ameriky. Většinu zemí Honza procestoval právě díky sportu, kterému se celý život věnoval.

Nicméně žádný z Honzových počinů ho neuspokojil tak, aby se rozhodl usadit, najít si stálou práci a zůstat na jednom místě. Proto se rozhodl absolvovat mnohá očkování, schůzky s partnery ohledně vybavení a schůzek s lidmi, jež mají za sebou delší návštěvy Asie, která skrývá mnohá nebezpečí.

Honzova cesta začala 7.4.2013 a měla by trvat 266 dní, během kterých Honza pojede skrze Slovensko, Ukrajinu, Rusko, Kazachstán, Mongolsko, Čínu, až do Japonska.Prozatím má Honza za sebou Česko, Slovensko a větší část Ukrajiny. Pokud vás zajímá více, neváhejte sledovat honzův blog: www.zdana.cz, anebo náš a Honzův facebook, kde se můžete každý den dozvědět novinky z neotřelé cesty.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.