Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Recenze:.. Novinkou, která by vás měla provést mezi mnoha produkty na internetu, či ve fitness centru budou naše mini-recenze. Budeme se zde zabývat výrobky, mezi kterými se můžete i vy jednou rozhodovat. Pro začátek, jsme nemohli začít ničím jiným, než syrovátkovým proteinem. Nejprodávanější a zřejmě i nejznámější produkt v této kategorii je Gold Whey, syrovátkový protein, značky WEIDER.


Značka jako taková je na trhu již 77 let a její zakladatel Joe Weider byl tvůrcem sportovní kategorie BODYBUILDING. Ke značce a dalším produktům se však ještě vrátíme!

Gold Whey, WEIDER

Vysoko-proteinový koncentrát (80%), s minimálním obsahem cukrů (8,6g), tuků (6g) a vysokým obsahem větvených aminokyselin ve 100g. Protein je zpracován formou ultrafiltrace. Tato forma zajišťuje nejčistší možné zpracování a stravitelnost. Na trhu je i teď stále dost výrobků, které jsou vyráběny jednodušší a méně nákladnou cestou. Bohužel však vzniká pro lidský organismus mnohdy až z 50% nestravitelná hmota. Což ve výsledku znamená, že jste si koupili 2kg, z poloviny stravitelného 80% proteinu = 800g za cenu 1600g!!! 
Gold whey prošel dlouhými léty testování a zkoumání a nyní se jedná skutečně o kvalitní syrovátkový protein za přijatelnou cenu. zároveň neobsahuje aspartam* a další diskutované látky, jež jsou u suplementů podrobovány analýze! Díky tomuto složení je vhodný jak do rýsování, diety, ale i standardního cvičebního programu. 

*Aspartam je umělé sladidlo vyvinuté roku 1965, je 200x sladší než cukr. Stále se polemizuje nad jeho škodlivostí pro lidský organismus. Tento fakt však nikdy nebyl vědecky podložen.

 Pro náš test, jsme nejprve zvolili příchuť čokoláda, což jsme si obratem rozmysleli a to z jednoho prostého důvodu! Čokoláda se nedá hodnotit, protože ji v dobré chuti vyrobí již téměř kdokoli! Takže jsem zvolil 4x 0,5kg balení v příchutích: Vanilka, Banán, čerstvé podmáslí a kokos –sušenky. Co nás však při výběru zaujalo, byl fakt, že Gold whey se v 0,5kg baleních vyrábí ve 12 příchutích.

Gold Whey, který jsme otevřeli jako první, byl půlkilogramový sáček s příchutí vanilky. Mnohdy nás po otevření balení překvapí oblak prachu, který se na nás vyvalí. Gold Whey však po otevření zůstal ležet na dně sáčku a nazmar tak nepřišlo ani jedno zrnko! Jediné co se po otevření vyvalilo, bylo silné vanilkové aroma.

Prašnost: 17/20

Jediné v co jsem doufal, bylo, aby příjemná vůně, která se ze sáčku linula, nebyla ve výsledku na škodu při namíchání a požívání! Naštěstí, tomu tak nebylo! Protein jsme namíchali jak s vodou, tak s mlékem. S mlékem je vždy chuť plnější a lahodnější, ale i lidé, kteří preferují vodu, zde nebudou mít problém!

Chuť: 15/20

Doporučené dávkování je zde 30g na 300ml, které jsem s ohledem na svou váhu a návyky porušil a namíchal si 50g! Obával jsem se vzhledem ke hrubé struktuře proteinu, hrudek, či kašovitosti. Po vyprázdnění obou shakerů, se na dně nenacházela ani nerozpuštěná zrnka, ani žádný škraloup!

Struktura: 15/20

Složením, strukturou i chutí nás Gold Whey přesvědčil, že je právoplatně označován jako „bestseller“ mezi proteiny značky WEIDER! Uvidíme, jak dlouho si toto označení bude držet, protože Protein 80 PLUS mu značně šlape na paty!

tucnaci

Protein od nás získává 15,6/20

+ složení
+ rozpustnost
+ chuť
+ rozmanitost příchutí
+ vstřebatelnost
+ prašnost

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.