Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

PV GROUP CUP Submission wrestling         

       Kluby Good luck gym Hradec Králové a SK Pretorian Pardubice uspořádali dne 1.6. v Hradci Králové velký turnaj v Submission wrestlingu. Turnaj byl o to zajímavější, že první místa byla odměněna "prize money" v hodnotě 5 000,- Kč.  Na turnaji se tedy sešla velmi silná česká i zahraniční konkurence (převážně z Polska) nejen ze scény jiu-jitsu a MMA, ale i z juda a zápasu. Na své si přišli i ženy, které měly vypsané dvě hmotnostní kategorie. Turnaj se velice povedl a organizátorům, jmenovitě Honzovi Maršálkovi a Kubovi Stejskalovi, za to patřil na závěru turnaje velký dík! Nejúspěšnějším klubem s největším ziskem cenných kovů se stal klub MMA Poděbrady, který nasbíral celkem 5 medailí. FIT-PRO CZECH jako partner turnaje za sportovní výživu a suplementy připravil pro závodníky "energetické" občerstvení zdarma ve formě saharidového nápoje Carbo-nox a "předtréninkovky" RUSH, aby pomohli zápasníkům dodat energii a motivaci v průběhu všech jejich zápasů.
Jak to vypadalo přímo na místě se můžete podívat zde:

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00 Pá: 10:00-18:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

Ověřený zákazník před 26 dny

Super obchod vše mají pod kontrolou. Všem můžu jen doporučit!

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis