Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Prague Team Battle 2014 v pěti odpovědích..

Přestože Prague Team Battle 2014 je již minulostí, rozhodli jsme se zeptat na 5 otázek člověka, který stál v pozadí celé akce, aby nám odkryl karty. V očích atletů i diváků se jednalo o velmi zdařilou akci, kterou si všichni užili a byli maximálně spokojení. Počasí vyšlo ještě o trošku teplejší, než si všichni přáli, ale i přesto panovala před Tipsport arénou skvělá nálada po celý den. 5 otázek na které jsme se zeptali Josefa Ulricha, je zde:

Jak hodnotíš první ročník PTB, počítáte s dalším ročníkem?

Dva dny před vypuknutím závodu jsem spal dohromady asi 1 hodinu, a to ještě na cestě mezi Prahou a Hradcem :-). Takže přípravy celé akce byly velmi náročné, do poslední chvíle jsme ladili detaily, které bylo potřeba přizpůsobit klimatickým podmínkám a podkladu, na který jsme nemohli používat trvalé označení trati atp... Ale zadařilo se! Velmi rádi bychom uspořádali další ročník Prague Team Battle, ale bude hodně těžké najít lokalitu a zázemí, abychom překonali tento ročník a udělali ten další zase o něco inovativnější!

Co bys chtěl do budoucna změnit?

Ač je to možná pro někoho nudné a nezajímavé, rád bych PTB přesunul na velký krytý stadion, který by měl uzavřenou plochu, přesně nalajnované dráhy a vše by působilo dokonale jako aréna, kde by se i závodníci cítili jako ti praví atleti! CrossFit dle mého není street workout, kdy využíváš prostoru v přírodě, kamenů, klacků apod, ale jedná se o sportovní disciplínu, která kombinuje atletiku, gymnastiku a vzpírání. Všechny tyto sportovní disciplíny mají dané podmínky pro soutěže, nářadí apod. Proto i já bych chtěl další závody udělat v adekvátních prostorech.

Kolik lidí se na přípravě PTB podílelo?

Co se týká dlouhodobých příprav, tak nejvíce jsem asi komunikoval s Peťou Schlegelem, který mi dával dohromady WODs a předával postřehy z jiných velkých akcí. Dále jsme vše komunikovali s klukama ve FIT-PRO CZECH, protože nebylo vždy snadné najít levnou, ale dostatečně reprezentativní variantu něčeho, co bych rád na akci měl. Samozřejmě veškerý equipment, stany apod jsme zařizovali společně u nás ve firmě.

No, a na samotném místě už to byly desítky lidí, ať už CREW, JUDGES, kamarádi, známí, fotografové, STREAM crew,  ale celkově bych řekl, že v den akce se za organizační tým dá označit až 70 lidí.

Obrovské dík tedy patří všem kamarádům, jejich drahým polovičkám, kolegům a mé přítelkyni za to, jak s námi celý event zvládli!

Jak se volily jednotlivé WOD, a proč?

Myslím, že klíč byl celkem jednoduchý. Chtěli jsme závod bez videokvalifikace, takže se mohlo stát, že přijedou TOP atleti, ale i uplní amatéři. Dále jsme chtěli, aby si každý zazávodil a užil si maximum WODs a „neshořel“ hned na začátku. A přesně dle těchto instrukcí Péťa sestavil tohle „peklo“, které si myslím všichni nad míru užili!
Samozřejmě jsme mohli dát všude váhy o 30% vyšší a TOP 15 by stále byla v pohodě, ale plánovali jsme akci až pro 60 týmů a tolik "profíků" ve střední Evropě ještě dohromady na neznámou soutěž nedáme.

Pár slov na závěr?

Myslím si, že jak tomu bývá zvykem, bych moc rád poděkoval partnerům. Není to ale úplně jednoduché. Protože, do naprosto neznámého projektu vstoupil partner GORILA mobil, a bez předešlých zkušeností věřil naší vizi a podpořil nás v maximální možné míře. Díky nim jste měli krásná trika, banány, wi-fi a další parády. Dál si velmi vážíme toho, že WEIDER, jakožto největší výrobce suplementů v Evropě, nám poskytl marketingovou podporu, suplementy a rozpohyboval své kroky směrem k funkčnímu tréninku. Přišel s inovativními věcmi, a my díky tomu budeme teď „drtit“ a mít čím zásobovat CrossFitovou scénu :-). A pak samozřejmě Reebok, který nám poskytl mobilní tělocvičnu, zázemí pro atlety a poslal skvělou crew, která nám se vším pomohla! Samozřejmě bez gumových podlah od Intertechu, pitného režimu od Ondrášovky a podpory od zbytku partnerů bychom fungovat nemohli. Díky všem!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.