Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Prague Team Battle 2014

V rámci kulturistické soutěže Joe Weider Olympia Amateur Europe se uskuteční Prague Team Battle 2014, první ročník crossfitového závodu smíšených čtveřic. Jde o největší mezinárodní závod tohoto typu ve střední Evropě.  

Prague Team Battle, závod crossfitového typu, proběhne přímo na prostranství před Tipsport arenou. Návštěvníci Olympie tak budou mít příležitost zhlédnout napínavé zápolení až 60 smíšených týmů v různých disciplínách kombinujících atletiku, gymnastiku a vzpírání.

Organizaci PTB má na starosti firma FIT-PRO CZECH, distributor a dovozce sportovní suplementace. Ta se rovněž postará o celodenní servis pro závodníky. Sportovní náčiní pro závody se nese pod hlavičkou BEAR FOOT, která ušila vybavení na míru. Lákadlem je nejenom prize money v hodnotě 20 tisíc korun, ale i kvalitní servis čítající maséry, fyzioterapeuty, ovocný bar, suplementy nebo ledové kádě, které budou mít účastníci PTB celý den k dispozici.

Na webových stránkách www.pragueteambattle.cz bude rovněž probíhat online streaming závodu. Zájemci na nich rovněž naleznou registrační formulář.

Více o samotném závodu:

web: www.pragueteambattle.cz

facebook: wwwfacebook.com/pragueteambattle

facebook event: https://www.facebook.com/events/1441130952794078/

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.