Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Prague Team Battle 2014

V rámci kulturistické soutěže Joe Weider Olympia Amateur Europe se uskuteční Prague Team Battle 2014, první ročník crossfitového závodu smíšených čtveřic. Jde o největší mezinárodní závod tohoto typu ve střední Evropě.  

Prague Team Battle, závod crossfitového typu, proběhne přímo na prostranství před Tipsport arenou. Návštěvníci Olympie tak budou mít příležitost zhlédnout napínavé zápolení až 60 smíšených týmů v různých disciplínách kombinujících atletiku, gymnastiku a vzpírání.

Organizaci PTB má na starosti firma FIT-PRO CZECH, distributor a dovozce sportovní suplementace. Ta se rovněž postará o celodenní servis pro závodníky. Sportovní náčiní pro závody se nese pod hlavičkou BEAR FOOT, která ušila vybavení na míru. Lákadlem je nejenom prize money v hodnotě 20 tisíc korun, ale i kvalitní servis čítající maséry, fyzioterapeuty, ovocný bar, suplementy nebo ledové kádě, které budou mít účastníci PTB celý den k dispozici.

Na webových stránkách www.pragueteambattle.cz bude rovněž probíhat online streaming závodu. Zájemci na nich rovněž naleznou registrační formulář.

Více o samotném závodu:

web: www.pragueteambattle.cz

facebook: wwwfacebook.com/pragueteambattle

facebook event: https://www.facebook.com/events/1441130952794078/

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 474

Otevírací doba Po-Pá: 10:00-19:00

Zákazníci nás mají rádi

Starjet69 před 23 dny

Hledali jsme multifunkční hrazdu, která by vyhovovala naším požadavkům. Našli jsme tento web a na něm tuto hrazdu. Výborná věc na všemožné posilování. Obchod je přehledný, komunikace taky výborná a…

2016 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis