Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pomozte tělu regenerovat!

Nedaří se vám v noci usnout? Budíte se rozlámaní a máte pocit, jako byste spali dvě hodiny místo osmi? Pak možná právě vás trápí nedostatek melatoninu, aniž byste o tom věděli!

Melatonin je hormon, který je produkován nadvěskem mozkovým a řídí v těle rozeznávání dne a noci. Melatonin je tedy jakýsi spouštěč signálu, že je čas jít spát. Největší tvorba melatoninu v těle probíhá mezi druhou a čtvrtou hodinou ranní, kdy tělo nejvíce regeneruje.

Jaké je využití?

Mnoho sportovců, kteří cestují, trpí poruchami spánku, nebo jsou hákliví na časové posuny. Tento problém řeší právě melatonin, jehož doplněním z potravinových suplementů dochází k ustálení hladiny tohoto hormonu v krvi a rychlejšímu a efektivnějšímu usnutí a následné regenerace ve spánku.

Spousta seniorů trpí ve stáří nespavostí a jednou z možných příčin je právě nedostatek melatoninu. Tento hormon, jako spousta dalších, s rostoucím věkem v lidském těle ubývá a zapříčiňuje tak nespavost.

Zejména u lidí, kteří pracují na noční směny, je výskyt nízké hladiny melatoninu velmi častým jevem. Tento problém je považován za jeden z faktorů vysokého výskytu rakoviny!

Jaký je výsledek?

Suplementace melatoninu je tedy vhodná pro sportovce, seniory i pro jedince pracující na nočních směnách, kteří díky každodennímu shonu přichází o drahocenné minuty a hodiny, které by měl věnovat spánku!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.