Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pojďte na ples pro dobrou věc!

Již třetí sportovně benefiční ples se bude konat dne 7.2.2015 v hradeckém Adalbertinu. Jak bývá tradicí, ples je v dobových kostiméch z určitého období. Tento rok se na plese podíváte  do padesátých a šedesátých let minulého století. Za plesem stojí sportovní klub GoMango, který se spojuje s občanským sdružením Roska, které sdružuje nemocné roztroušenou sklerózou.

Sportovní studio GoMango

Klub vznikl v roce 2010 a jak sám název napovídá - "Go" = jít a "Mango" = svěží ovoce jehož barva připomíná zapadající slunce - GoMango je živý organismus kolektivu přátel, kteří se snaží vytvořit v příjemném prostředí pohodovou atmosféru a dávají tak možnost vzniknout novým přátelstvím. 


"Jsme specialisté na sport, vyváženou stravu a zdravý životní styl."

Od samotného vzniku GoManga spolupracujeme s občanským sdružením Roska Hradec Králové.

slogan Rosky: Kdo nezažil, nepochopí...

Občanské sdružení Roska Hradec Králové jako regionální organizace Unie Roska bylo založeno v roce 2001. Organizace sdružuje ty, kteří jsou nemocní roztroušenou sklerózou. Členové se snaží o pravidelná setkávání, cvičení či rekondiční pobyty tak, aby i přes větší či menší potíže s mobilitou neztratili kontakt se světem.
V současné době má sdružení kolem 40 členů. Více na www.roskahk.cz

Propojení Rosky a GoManga je velmi úzké. Roskaři chodí do GoManga pravidelně cvičit a rehabilitovat. Naopak Roskaři poskytují běžcům z GoManga mobilní občerstvovací stanice na závodech po republice.

Benefiční plesy GoManga se točí také kolem Rosky. Letos na plese v duchu let padesátých a šedesátých prezentujeme projekt Statečná banda, který sdružuje běžce v barvách GoManga.
Statečná banda startuje 3.5. 2015 na maratonu v Praze společně s Vaškem a Janou z Rosky. Provezeme je tratí maratonu na speciálně upravených vozících.

O Rosce a Statečné bandě řekl pan Jiří Holec..

Statečná banda je charitativní projekt, jehož cílem je a vždy bude finančně podpořit přátele, kteří by chtěli běhat, ale životní osud jim to nedovolí díky jejich nemoci. A my je plně podporujeme a jsme s nimi. GoMango - Statečná banda a ROSKA běží vždy stejným směrem a po společné cestě.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.