Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Nakupte výhodně zlevněné zboží!

Zavřít

Pojďte na ples pro dobrou věc!

Již třetí sportovně benefiční ples se bude konat dne 7.2.2015 v hradeckém Adalbertinu. Jak bývá tradicí, ples je v dobových kostiméch z určitého období. Tento rok se na plese podíváte  do padesátých a šedesátých let minulého století. Za plesem stojí sportovní klub GoMango, který se spojuje s občanským sdružením Roska, které sdružuje nemocné roztroušenou sklerózou.

Sportovní studio GoMango

Klub vznikl v roce 2010 a jak sám název napovídá - "Go" = jít a "Mango" = svěží ovoce jehož barva připomíná zapadající slunce - GoMango je živý organismus kolektivu přátel, kteří se snaží vytvořit v příjemném prostředí pohodovou atmosféru a dávají tak možnost vzniknout novým přátelstvím. 


"Jsme specialisté na sport, vyváženou stravu a zdravý životní styl."

Od samotného vzniku GoManga spolupracujeme s občanským sdružením Roska Hradec Králové.

slogan Rosky: Kdo nezažil, nepochopí...

Občanské sdružení Roska Hradec Králové jako regionální organizace Unie Roska bylo založeno v roce 2001. Organizace sdružuje ty, kteří jsou nemocní roztroušenou sklerózou. Členové se snaží o pravidelná setkávání, cvičení či rekondiční pobyty tak, aby i přes větší či menší potíže s mobilitou neztratili kontakt se světem.
V současné době má sdružení kolem 40 členů. Více na www.roskahk.cz

Propojení Rosky a GoManga je velmi úzké. Roskaři chodí do GoManga pravidelně cvičit a rehabilitovat. Naopak Roskaři poskytují běžcům z GoManga mobilní občerstvovací stanice na závodech po republice.

Benefiční plesy GoManga se točí také kolem Rosky. Letos na plese v duchu let padesátých a šedesátých prezentujeme projekt Statečná banda, který sdružuje běžce v barvách GoManga.
Statečná banda startuje 3.5. 2015 na maratonu v Praze společně s Vaškem a Janou z Rosky. Provezeme je tratí maratonu na speciálně upravených vozících.

O Rosce a Statečné bandě řekl pan Jiří Holec..

Statečná banda je charitativní projekt, jehož cílem je a vždy bude finančně podpořit přátele, kteří by chtěli běhat, ale životní osud jim to nedovolí díky jejich nemoci. A my je plně podporujeme a jsme s nimi. GoMango - Statečná banda a ROSKA běží vždy stejným směrem a po společné cestě.

Platební metody

Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis