Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

KITE...    VERONIKA „VEJA“ HOLUBOVá

Veja Holubová je mladou nadějí českého kiteboardingu. Tento sport není v Čechách příliš známý a rozšířený, ale přece jen se najdou lokality, kde jej jde provozovat. Veja díky svému původu z Brna, nemá daleko na místní přehradu Mušov, která zabezpečuje díky otevřenému prostoru dostatek větru po téměř celé léto.

Kiteboarding se ale neprovozuje jen na vodě, ale i na sněhu. Najde se zde každoročně 1-2 závody, které jsou pořádány v rámci České Republiky a jsou hojně navštěvovaný. Veja plní předpoklady české naděje a umisťuje se stabilně na předních pozicích.

Díky sponzorům a partnerům se Veja občas dostane i mimo hranice ČR, jako tomu bylo třeba letos. Tento rok se vydala do Kapského města, kde trávila letní přípravu. Více informací se můžete dozvědět v přiloženém rozhovoru.

BIO:

kite since: 2008
Disciplines: kiteboarding, snowkiting (Freestyle)
home: zabydlím se rychle všude tam, kde dobřefouká
other sports: plavání, trampolína, fitness, wakeboarding
Future plans: ride, ride, ride ...

AHOJ VEJO, JAK DLOUHO SE VĚNUJEŠ KITESURFINGU?

Ahoj, kitesurfingu se věnuji od léta 2008, ale na plno až poslední 2 roky. Je to časově a finančně náročný sport. Bez podpory by to nešlo!

ZVYŠUJE SE S POSTUPEM ČASU FYZICKÁ NÁROČNOST A NÁROKY NA KITERY?

Určitě, i když je to stále dost mladý sport, jezdci se rok od roku zlepšují a úroveň rychle roste. Aby se člověk někam posunul, musí pořád více trénovat. Čím jste dál, tím je trénink fyzicky náročnější.

DĚLÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ SPORTY (FITNESS, CORE TRAINING APOD?)

Bohužel u nás nejsou moc ideální podmínky pro kiteboarding, takže hodně času trávím ve fitku, vlastně každý den, pokud nejsem na kitu. Když je dobré počasí ráda chodím běhat a v létě na kolo a trampolínu. Letos bych se chtěla začít více věnovat wakeboardingu.

JE KITESURFING SPÍŠ ZÁBAVA, NEBO SE TOMU DÁ VĚNOVAT NA 100%?

Je to spíše zábava. Věnovat na 100% ? To bych si strašně přála, ale jak už jsem řekla, je to finančně náročný sport a bez sponzorů a podpory to nejde. Nebo se odstěhovat někam k moři, kde pořád fouká.

JSI SPOKOJENA A POCIŤUJEŠ ZMĚNY PŘI UŽÍVÁNÍ SUPLEMENTŮ PŘI TAKHLE NÁROČNÉM TRÉNINKU, JAKÝ V CAPE TOWN ABSOLVUJEŠ?

V Cape Townu byl trénink opravdu hodně náročný! Těžké podmínky, silný vítr a kiteboarding každý den J
Bez BCAA, Proteinu, a komplexních vitamínů by to bylo o dost těžší. Když jsem byla hodně unavená vždy mi pomohly Energy Up gely a proteinové tyčinky.

JAKÉ JSOU TVOJE PLÁNY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU?

Hlavně bez úrazu, co nejvíce trénovat a objet co nejvíce závodů!

DÍKY MOC A SLOVO NA ZÁVĚR?

Neseďte doma u televize a pojďte si zacvičit třeba do Hammer strength fitness a nebo vyzkoušet jízdu s kitem. Více info na flexifoil.cz

EsCape Town from Flexifoil Czech on Vimeo.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.