Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Nakupte výhodně zlevněné zboží!

Zavřít

KITE...    VERONIKA „VEJA“ HOLUBOVá

Veja Holubová je mladou nadějí českého kiteboardingu. Tento sport není v Čechách příliš známý a rozšířený, ale přece jen se najdou lokality, kde jej jde provozovat. Veja díky svému původu z Brna, nemá daleko na místní přehradu Mušov, která zabezpečuje díky otevřenému prostoru dostatek větru po téměř celé léto.

Kiteboarding se ale neprovozuje jen na vodě, ale i na sněhu. Najde se zde každoročně 1-2 závody, které jsou pořádány v rámci České Republiky a jsou hojně navštěvovaný. Veja plní předpoklady české naděje a umisťuje se stabilně na předních pozicích.

Díky sponzorům a partnerům se Veja občas dostane i mimo hranice ČR, jako tomu bylo třeba letos. Tento rok se vydala do Kapského města, kde trávila letní přípravu. Více informací se můžete dozvědět v přiloženém rozhovoru.

BIO:

kite since: 2008
Disciplines: kiteboarding, snowkiting (Freestyle)
home: zabydlím se rychle všude tam, kde dobřefouká
other sports: plavání, trampolína, fitness, wakeboarding
Future plans: ride, ride, ride ...

AHOJ VEJO, JAK DLOUHO SE VĚNUJEŠ KITESURFINGU?

Ahoj, kitesurfingu se věnuji od léta 2008, ale na plno až poslední 2 roky. Je to časově a finančně náročný sport. Bez podpory by to nešlo!

ZVYŠUJE SE S POSTUPEM ČASU FYZICKÁ NÁROČNOST A NÁROKY NA KITERY?

Určitě, i když je to stále dost mladý sport, jezdci se rok od roku zlepšují a úroveň rychle roste. Aby se člověk někam posunul, musí pořád více trénovat. Čím jste dál, tím je trénink fyzicky náročnější.

DĚLÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ SPORTY (FITNESS, CORE TRAINING APOD?)

Bohužel u nás nejsou moc ideální podmínky pro kiteboarding, takže hodně času trávím ve fitku, vlastně každý den, pokud nejsem na kitu. Když je dobré počasí ráda chodím běhat a v létě na kolo a trampolínu. Letos bych se chtěla začít více věnovat wakeboardingu.

JE KITESURFING SPÍŠ ZÁBAVA, NEBO SE TOMU DÁ VĚNOVAT NA 100%?

Je to spíše zábava. Věnovat na 100% ? To bych si strašně přála, ale jak už jsem řekla, je to finančně náročný sport a bez sponzorů a podpory to nejde. Nebo se odstěhovat někam k moři, kde pořád fouká.

JSI SPOKOJENA A POCIŤUJEŠ ZMĚNY PŘI UŽÍVÁNÍ SUPLEMENTŮ PŘI TAKHLE NÁROČNÉM TRÉNINKU, JAKÝ V CAPE TOWN ABSOLVUJEŠ?

V Cape Townu byl trénink opravdu hodně náročný! Těžké podmínky, silný vítr a kiteboarding každý den J
Bez BCAA, Proteinu, a komplexních vitamínů by to bylo o dost těžší. Když jsem byla hodně unavená vždy mi pomohly Energy Up gely a proteinové tyčinky.

JAKÉ JSOU TVOJE PLÁNY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU?

Hlavně bez úrazu, co nejvíce trénovat a objet co nejvíce závodů!

DÍKY MOC A SLOVO NA ZÁVĚR?

Neseďte doma u televize a pojďte si zacvičit třeba do Hammer strength fitness a nebo vyzkoušet jízdu s kitem. Více info na flexifoil.cz

EsCape Town from Flexifoil Czech on Vimeo.

Platební metody

Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis