Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Bikini fitness... Valeriya Pershina

Valeriya Pershina, účastnice bikiny fitness, je charismatickou, sportovně založenou a cílevědomou ženou. Přesně to jsou předpoklady k tomu uspět v kategorii bikiny fitness. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli však nutně vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Hodnotí se hlavně komplexní a přirozený vzhled závodnice, která by měla mít stejně vyvinutou vrchní i spodní část těla. Závodnice sama může dotvářet svou vizáž vhodným líčením, účesem, či dalšími doplňky, které by měly zaujmout porotu. A přesně tímto typem ženy Valeriya Pershina je..

BIO:

věk - 27,
soutěžní váha - 54
místo bydliště - Praha
oblíbené fitko - Hammer Strength
plány - zavodění a trenérství

Úspěchy - 2012

5. misto Mistrovství Čech
2. misto Mistrovství České Republiky
2. misto Grand Prix Vyškov
Účast na Evropském a Světovém šampionátu,

Zde najdete krátký rozhovor, abyste si dokázali představit jak náročné je být účastnicí kategorie Bikini fitness.

Valerie, jak dlouho se věnuješ bikiny fitness?

Je to přesně rok,co se věnuji závodění v kategorii bikiny fitness.

Jak často trénuješ a co máš na tréninkové skladbě nejradši?

Trénuji 7x týdně v přípravě. Nejraději mám cardio tréninky v tzv. “volné dny“ a také tréninky zad.

Cítíš znatelné změny po narození prvního dítěte?

Ano. Určitě cítím,že se můj metabolismus zpomalil, již nedokážu spalovat tak rychle jako to bývalo dříve. Další změnou bylo zjištění kam až sahají mé možnosti,co se týče vytrvalosti. Přeci jen mateřství a závodění člověka hodně vysiluje jak fyzicky tak i psychicky.

Jaká je v ČR konkurence?

Zatím nedokážu,za tak krátkou dobu závodění, objektivně posoudit, ovšem zdá se mi, že letos konkurence nesmírně vzrostla.

Jak dlouho se připravuješ na závody?

Připravuji se vlastně pořád. Nedovolím si netrénovat alespon 4x týdně v mezisoutěžním období a rozhodně nepodceňuji v tuto dobu ani stravováni.

Je pro Tebe suplementace výrazným krokem
k dokonalé postavě?

Rozhodně musím konstatovat, že jsem se díky kvalitní suplementaci v přípravě na letošní jarní sezónu, posunula o hodně velký krok dopředu, zvýšilo mi to sebevědomí a “nakoplo“  mě to, ke stavění si nových,vyšších a vyšších cílu.

Tvoje oblíbené suplementy?

Nejraději mám HMB od Weider, Casein Weider, Extrapep od aOne, BCAA Xplode od Olimpu a z vitaminových doplňků rozhodně Vit-Acell.

Co je Tvým dalším cílem?

Přála bych si dotáhnout svoji postavu objemově na tak dobrou úroveň,abych se mohla nejen poprve zúčastnit na Arnold Classic Amateur, ale dostat se rovnou mezi finalistky. Na této soutěži je totiž jedno z nejkonkurenčnějších prostředí ze všech soutěží v bikiny fitness.

Slova na závěr?

Všem ženám,které chtějí vypadat krásně ať už v mateřství nebo mimo něj,chci popřát pevnou vůlí, silu a nasazení, ke splnění všech vysněných cílu. Heslo,kterým se řídím, zní:" Když se ráno probouzím neřeším zda dnes půjdu trénovat, nýbrž v kolik, protože čas na cvičení se musí najít každý den!".

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.