Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

AMERICKÝ FOTBAL:...     Pardubice Stallions

Občanské sdružení nesoucí název Pardubice Stallions vzniklo v roce 2003. Od té doby je stejnojmenný klub amerického fotbalu součástí České asociace amerického fotbalu. Stallions za sebou mají dvě úspěšné sezóny v sedmičkové lize, kdy v letech 2010 a 2011 vyhráli Českou ligu amerického fotbalu divize B. Letošní rok 2012 se Hřebci zapojili do ligy nejvyšší. V ní v rámci subdivize C podlehli pouze jednomu týmu a v rámci subdivize B dokonce porazili favorizované Brno.

Stallions během své desetileté historie prošli značným vývojem. A to jak po stránce herní, tak v oblasti propagace klubu a amerického fotbalu v Pardubicích vůbec. V letošní sezóně se pyšní „titulem“ nejnavštěvovanější klub amerického fotbalu v České Republice. Průměrná návštěva na jeden zápas se vyhoupla téměř k třem stům padesáti návštěvníkům.

Hřebci se nyní pečlivě připravují na následující sezónu. Třikrát týdně absolvují cross fitová cvičení a atletickou přípravu na jejich domácím stadiónu v Pardubicích. Pokud se Vám tento sport zalíbil, neváhejte přijít 18. a 20. září na nábor do týmu Pardubice Stallions.

Více info na:

Zde by mělo být související video.. pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.