Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

RUGBY:..        Mad Squirrels Vrchlabí

Úplně prvotní myšlenka jak začít s tímto, ne moc v České Republice rozšířeným sportem, byla mezi studenty místního gymnázia na konci roku 2009. Tréninky byly brány ze začátku na lehčí váhu spíše na odreagování, než jako sport, kterému se měli hráči v budoucnosti věnovat. Zlom přišel až v roce 2010, kdy se k tréninkům připojili i hráči Pardubic pocházející z Vrchlabí a společně se zúčastnili několika turnajů a přátelského utkání proti Pardubicím.

Od roku 2011 hraje tým v 1. Divizi CZRLA (Česká Asociace Rugby League). Hráči vlastními silami vybudoval hřiště a tribuny. 3 hráči z klubu pravidelně reprezentují Českou republiku na mezinárodních turnajích.
Mírou raritou je dosažení jednoho z hračů na angažmý v zahraničním klubu, kde se stal silnou oporou!

V roce 2013 se začíná psát nová etapa klubu. Podporováni silnými sponzory připravují náborovu kampaň s cílem razantně rozšířit členskou základnu a zdokonalit hru. 

Jedním z partnerů klubu jsme i MY a proto přejeme Mad Squirrels Vrchlabí mnoho úspěchů a sil v sezóně 2013!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.