Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Klub MMA Poděbrady       

       V roce 2010 se v Poděbradech k úzké skupině lidí pod vedením "ostřílených" zápasníků Lukáše Blažka a Tomáše Čerycha, začalo postupně přidávat více a více nadšenců pro bojové, až vznikl oficiální klub MMA PDY. Právě zmiňovaní trenéři Blažek a Čerych, mající mnoholeté osobní zkušenosti v combat sambu, judu i MMA, dokázali ze svých svěřenců během pár let vytrénovat skvělé zápasníky, kteří si již probíjejí svou cestu k horním pozicím v českém žebříčku.

Ve vlastním klubovém gymu (v "bunkru") se trénuje také box, thajský box a kondiční tréninky, takže klub poskytuje naprosto komplexní přípravu pro MMA. Gym se také pečlivě věnuje i začátečníkům, připravuje si tak širokou základnu od začátku dobře vedených talentů. "Chlapci" z Poděbrad se mohou pyšnit dvojnásobným vicemistrem světa v combat sambu z let 2003 a 2005. Dále řadou titulů mistrů republiky v grapplingu, v combat sambu a aktivními zápasníky MMA, kterými jsou například jména jako Vítek Vávra, Miloš a Ondra Petrášek, Pavel Braňka a mnoho dalších. Poděbradský klub MMA PDY , který se stal jedním z klubů, které FIT-PRO CZECH aktivně podporuje. Klubu pomáháme sportovní výživou v přípravě jejich zápasníků, sortimentem baru a vybavením gymu pro funkční trénink.

Více na:

Trenéři:

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00 Pá: 10:00-18:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

Filip včera

Velmi příjemná obsluha skvelé ceny které můžete dostat jen na prodejně. Doporučuji!

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis