Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

FLORBAL:...     Herbadent Praha 11 SMJ

Název, za kterým se schovává nejúspěšnější ženský florbalový tým v českéhistorii. Jádro týmu začalo vznikat již roku 2004, ještě pod hlavičkou neméně známého mužského klubu Tatran Střešovice.

Děkanka Praha – je další z názvů tohoto ženského týmu, který se rozhodl díky finanční situaci odtrhnout od Tatranu. Po tomto rozhodnutí následovalo období tříleté nadvlády ženskému florbalu nejen v české lize, hráčky Děkanky jej totiž korunovali medailovým úspěchem na Poháru mistrů ve Finsku v lednu 2008.

V roce 2009 byly však hráčky děkanky nuceny opět změnit nejen název a to z důvodu rozdílných názorů vedení děkanky na podporu florbalu na takovéto úrovni.

Nový klub se pod svým jménem Herbadent Tigers SJM již také zapsal svými úspěchy do povědomí, když v silné konkurenci získal čtvrté vítězství v řadě na Czech Open 2009 a dokázal přivézt z Evropského poháru 2009 bronzovou medaili. Sezóny 2009/10 a 2010/2011 zakončil klub ziskem dalších mistrovských titulů, pod opět mírně pozměněným názvem Herbadent SJM Praha 11.

Herbadent Herbadent - zápas

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.