Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Hardcore tréninky

Jirka Nečásek a Štěpán Ginzel, dvojice kluků, která je v Praze proslavená tím, že rádi pokřikují a pohvizdují na lidi a nutí je překonávat extrémní zátěž.Říkáte si co je to za surovce? Tihle kluci, jeden bývalý reprezentant ČR v basketballu a druhý, dlouholetý hráč hokeje a osobní fitness trenér, mají za sebou spoustu projektů a zkušeností, které je dovedly až k projektu Hardcore Tréninky.

Hardcore Tréninky jsou konceptem, jež v sobě kloubí indoor a outdoor skupinové tréninky a kempy, jež probíhají v průběhu celého roku. V Hardcore gymu je možnost vyzkoušet 3 druhy cvičení, základním z nich, ze kterého to vše vzniklo, je Hardcore Kruháč! 

Hardcore Kruháč – (HCK)  tento trénink je zaměřen na získávání vytrvalosti, budování kondice a koordinace celého pohybového aparátu. 
Hardcore Pumpa – (HCP) tento typ tréninku je zaměřen na mužskou část, budování svalové hmoty a prohlubování její výdrže. 
Hardcore Spalovač – (HCS) tréninkový koncept pro ženy se zaměřením na redukci tuku a zpevňování postavy s upřednostňováním rizikových partíí, které ženy nejvíce trápí.

Štěpán Ginzel a Jirka nečásek

Díky sportovní historii obou kluků se nesetkáte s přetěžováním pohybového aparátu díky nesmyslným váhám, nepřiměřeným rozsahům pohybu, ale pouze se 100% naplánovaným tréninkem zaměřeným na rozvoj svalstva.

Kruháče, pumpy a spalovače spojuje jedno místo, jímž je gym na ulici Vinohradská. „Hardcore Gym“ který je vybaven velmi netradičními nástroji jakými jsou: pneumatiky, odporové gumy, železobetonové kufry, těžké palice, lodní lana a hasičské hadice, ale i nejnovější profesionální náčiní určené pro funkční tréninky.
Díky zázemí, které klukům Kosagym, kde je jejich Hardcore „dílna“ situována naleznete veškerý relax v podobě sauny, whirpoolu, posilovny, či boxérny!

Rekreační sportovci si užijí maximální zátěž a úplní začátečníci okusí jak tvrdá dřina to může být!

Držíme se jen pár zásad:

  •  každý trénink musí být originál, bez náznaku stereotypu
  •  neustále je na všem a na každém co zlepšovat

Kluci mají i své „Hardcore desatero“

  •  správná technika cvičení je až na prvním místě
  •  každý je pro nás individualita, každý dostane stejný prostor a respekt jako ostatní
  •  neděláme crossfit ani bootcampy a máme zcela jinou filozofii
  •  děláme jen to, co nás baví a jen s těmi nejlepšími úmysly

„S námi se naučíte neskutečné množství cviků, poznáte lépe své tělo a dostanete se za hranice svých možností. To Vám dnes nabídne jen málokdo. Těší se na Vás Štěpán Ginzel a Jirka Nečásek“.

Hardcore tréninky

Zde by mělo být související video.. pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.