Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Patrik Kincl budoucí šampión oktagonu ?

Patrik Kincl z královéhradeckého Goodluck gymu je talentovaný a cílevědomý sportovec. Na svůj věk je již zkušený zápasník MMA, který získal několik cenných vítězství nejen v domácí, ale i zahraniční „kleci“. Do svého sportu a svých cílů opravdu vkládá vše! V našem rozhovoru s Patrikem se dozvíte odkud přišel, jaký je jeho aktuální stav a kam směřuje.

Ahoj Patriku! Pro ty kdo tě neznají, odkud jsi a kolik je ti let?

Jsem z Hradce Králové a je mi 24 let.

Jak ses dostal k bojovým sportům?

Od šesti let jsem dělal Judo, okolo patnácti jsem začal s Thai-boxem a klasickým boxem, no a odtud to bylo už kousek k MMA, ke kterému mě přivedl Honza Voborník, kterému za to velký dík!

Kde je tvůj domovský gym a kdo jsou tvoji aktuální trenéři, kteří tě připravují?

Trénuji v Královéhradeckém Good Luck Gymu http://goodluckgym.cz/ pod Honzou Voborníkem, ale na mé přípravě se také podílí Honza Maršálek, který je aktivním zápasníkem MMA.

Na jaké úspěchy sis doposud sáhl?

V Judu jsem žádné velké úspěchy nezaznamenal, ale byla to pro mě skvělá příprava, ze které těžím dodnes. V Grapplingu a Combat sambu jsem mistrem republiky, v roce 2010 jsem byl vyzván do 4 členné pyramidy o titul profesionálního mistra ČR nejlepších středních vah. Pak jsem měl chvíli pauzu. Po letošním návratu jsem se dopracoval k zápasu o titul šampióna MMA organizace GCF a stát se českou jedničkou ve váze do -77kg . Zápas se ale bohužel neuskuteční, protože se soupeř Pepa Král zranil.

Kromě tréninků techniky MMA a sparingů, které jsi absolvoval mimo jiné i v Anglii v londýnském klubu http://www.londonshootfighters.com/ s Karlosem Vémolou, jaká je tvoje kondiční příprava?

Snažím se kombinovat silové, vytrvalostní a dynamické tréninky. To znamená, že tréninky probíhají jak posilovně s „těžkým železem“, což potom kompenzuji dynamickými cviky se svou vahou. K tomu pak vše dolaďuju na běžeckém oválu nebo v bazénu.

http://www.youtube.com/watch?v=HlRtega2O8E

Máš nějaký speciální stravovací režim v průběhu své přípravy na zápas?

Co se kvality potravin týká, to se snažím hlídat pořád. Třeba párky z akce v Tescu a podobné věci, mě určitě jíst neuvidíte (smích) . Hlavní režim pak nastává si měsíc před zápasem, kdy dodržuji dietu podle toho, kolik potřebuji shazovat.

Využíváš nějaké suplementy?

Rozhodně! Bez suplementů to prostě ve vrcholovém sportu nejde. Proteiny, sacharidy, BCAA a kloubní výživa je nezbytné minimum. Momentálně spolupracuji se společností FIT-PRO CZECH, která se mi o správnou suplementaci stará.

Jaké jsou tvé cíle na další roky?

Momentálně bych rád vyhrál titul ve welterové váze, potom ho úspěšně obhajoval a do toho co nejvíc zápasil v zahraničí.

O titul šampiona MMA organizace GCF jsi měl jít s jeho dosavadním držitelem Pepou „Gorilou“ Králem 7.12. na GCF FIGHT NIGHT v Praze. Jaké byly tvé první pocity, když ses dozvěděl, že zápas Pepa Král kvůli zranění zrušil?

Do mých pocitů se může vžít každý. Stačí si představit, že se člověk připravuje na zápas. Dává do toho vše. Každé ráno ho bolí celé tělo, cítí každý sval, ale chce přece vyhrát, tak vstane a jde opět trénovat. Do toho jedná se sponzory, jak to pro ně bude zajímavé, že když vyhraju český titul, tak se o mně víc uslyší a že se tím pádem jejich investice vyplatí. Přijde posledních pár týdnů nejtvrdší přípravy. Začíná se dodržovat striktní jídelníček, ubírají se sacharidy, ale musí se dřít naplno. No a pak je tu čtrnáct dní do zápasu a pořadatel Vám oznámí, že soupeř odmítá nastoupit kvůli problémům se zády. Tenhle problém jsem v poslední fázi řešil také a navíc jsem do toho byl nemocný, ale ani na vteřinu mě nenapadlo se zápasu vyhnout. Kvůli tomuto zápasu jsem odmítl nabídku na tři jiné do zahraničí, kde bych měl pro světovou MMA scénu daleko zajímavější soupeře. Navíc tu ještě byla jedna věc. Zhruba ve stejném časovém horizontu před zápasem mi zápas zrušil i týmový kolega Pepy Krále na GCF 25 v Pardubicích. Tam se ale organizátorům podařilo sehnat náhradního soupeře. Je to zvláštní náhoda….

Co bys doporučil všem, co začínají s MMA a chtějí se mu věnovat naplno?

Je potřeba aby to člověk dělal proto, že ho to baví a ne, že je to zrovna cool. Budu tedy radit těm, kteří by se jednou chtěli úspěšně objevovat v oktagonu. V první řadě je to dřina, takže se na to připravte! Potom je potřeba si najít dobrého trenéra a dobrý klub, třeba Good Luck gym a dát do toho opravdu vše, chtít vyhrát a tvrdě pro to dřít!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.