Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Olympia Amateur Europe 2014 v Praze

V červnu se v Praze odehraje historicky největší Olympia Amateur na světě a je symbolické, že se událost takového rozsahu koná právě v roce, kdy profesionální Olympia slaví 50. výročí.

Na Olympia Amateur Europe 2014 v Praze se závodí v pěti hlavních kategoriích, ve kterých se v profesionální divizi IFBB startuje i na nejprestižnější světové soutěži Olympia Weekend:

  • fitness ženy
  • physique ženy
  • bikini ženy
  • kulturistika muži
  • physique muži

Soutěž v Praze nabízí závodníkům výjimečný počet 5 profesionálních karet. Díky tomu v Praze uvidí návštěvníci opravdu celou světovou amatérskou závodní špičku, ze které mohou vzejít nové hvězdy profesionální kulturistiky.

Pro návštěvníky startuje Olympia Amateur Europe 6. června, závodníky čeká registrace už 5. června.

Součástí soutěže je také Fitness Expo, dvoudenní veletrh sportovního vybavení a doplňků převážně z oblasti fitness a kulturistiky.

Joe Weider a značka Olympia

Legendární Joe Weider stojí za zrodem obrovského vydavatelského fitness impéria, které zahrnuje mimo jiné časopisy Muscle and Fitness, Flex, Shape a Men’s Fitness. Zpopularizoval využití cvičebního nářadí v domácích podmínkách a vytvořil sportovní hnutí, které změnilo koncepci moderního pojetí fyzické krásy. Byl rovněž rádcem a učitelem mnoha mladých kulturistů, včetně mladého Arnolda Schwarzeneggera, ve kterém rozpoznal jeho potenciál a pomohl mu ho plně rozvinout.

Prostřednictvím vydávaných časopisů a sportovní federace IFBB, kterou založil s bratrem Benem, podporou kulturistických soutěží a průlomovým propagováním posilování žen Joe Weider zanechal sportovní odkaz, který má světový dosah a ovlivňuje životy milionů lidí. Dalším jeho odkazem je značka Olympia.

Poprvé se profesionální Olympia uskutečnila v roce 1965. V letošním roce se bude konat již 50. ročník tzv. Olympijského víkendu Joe Weidera, během kterého získává vítěz soutěže profesionálních kulturistů prestižní titul Mr. Olympia. Amatérská Olympia je soutěží, která od roku 2011 dává sportovcům pohádkovou možnost stát se přes noc z amatérů profesionály.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.