Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

V příjemný podzimní den, 6.10.2012 se pod hradeckými lízátky na místním stadionu sešlo 92 atletů, kteří se rozhodli poměřit síly v crossfitových disciplínách. Tento celodenní program byl sestaven majitelem místního fitness centra Filip, Martinem Štěpánkem.

Martin je sám přívržencem CrossFitové komunity, jeho prozatím nejlepším výsledkem je vítězství na Reebok Crossfit championship a bezpochyby uspořádání No excuse challenge v Hradci.

Už od sedmé hodiny ranní se kolem stanovišť pohybovala skupina organizátorů a lidí, kteří přijeli pomoci Martinovi s organizací soutěže. Od 10 hodin začínaly první WODs ženami v kategorii Open. Kategorie Open byla jak v ženách, tak v mužích silně obsazená a vítězství určitě od začátku nebylo pro nikoho 100% jasné! Stejně tak tomu bylo v kategoriích elite, do které dorazili atleti a atletky z Brna, Prahy a dalších crossfitových center.

Soutěže probíhaly po celý den ve vysokém tempu, avšak největší grády začala akce nabírat ve finálových kolech, které se odehrávaly již za tmy a cvičiště byly osvíceny jen reflektory okolních aut. Tyto podmínky nejvíce hrály do karet domácímu borci Davidu Musilovi z místního klubu, který nakonec i zvítězil.

Finálové výsledky a rozpis všech WODs najdete na webu: www.noexcuse.estranky.cz

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.