Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pokud tedy toužíte po podpisu, společné fotografii, nebo pouhém podání ruky a prohození přátelských slov, tato elitní sestava zde bude jen a pouze pro Vás.

Stejně tak na stánku naleznete i bohatou kolekci oblečení Nebbia či Labellamafia za extrémně nízké ceny. Můžete také potěšit své chuťové pohárky tyčinkami od Quest Nutrition, a stejně tak se o tvorbu svalové hmoty postarají proteinové přípravky od stejné značky za dechberoucí ceny. Pokud bojujete s krabičkami s jídlem, a nikdy na ně nenajdete vhodný úložný prostor a vždy Vám zabírají více místa, než by bylo vhodné, můžete využít i akce na speciální tašky od 6 Pack Fitness.

Na našem stánku také v odpoledních hodinách naleznete osobu z nejpovolanějších – dostaví se totiž uznávaný trenér a mezinárodní rozhodčí Vladimír Pajič, který Vám bude chtít pomoci v oblasti výživy, nebo tréninku.

V případě, že ještě nevlastníte lístky na tuto obrovskou akci, můžete se je pokusit vyhrát v naší soutěži, v které rozdáváme následující ceny:

1.       Místo – Vstupenka na EXPO a seminář s hvězdami české a slovenské fitness scény v celkové hodnotě               1370 Kč

2-3.   Místo – Vstupenka na EXPO v hodnotě 399 Kč

O tyto ceny můžete soutěžit v případě, že ke své objednávce přiřadíte kód NABERSVALY, který Vám automaticky sníží cenu objednávky o 15 %, a zároveň umožní soutěžit o výše popsané vstupenky.

Nenechte si ujít tento svátek fitness, a doražte se setkat se špičkovými sportovci a případně využít naše vyjímečné ceny na nejoblíbenější produkty.

Zapamatujte si tedy následující informace: 11.2., NaberSvaly EXPO, Arena Sparta – na Podvinném Mlýně

Těšíme se na Vás!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.