Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

MMA Aréna je úvodním turnajem projektu, jehož cílem je, ukázat tento bojový sport jako současný fenomén a trend, jež dokáže přitáhnout velkou masu příznivců a díváků . Tento večer se bude snažit o maximální osvětu pravidel a hlavně fyzické a psychické připravenosti bojovníka.

Turnaj je koncipován jako exkluzivní galavečer bojovníků s ohledem na co nejvyšší bezpečnost a dodržování jasně stanovených pravidel MMA a fair-play. MMA je bojovým sportem, kde je na pravidla dbáno víc než kde jinde!

Jedním z nejlepších bojovníků v České Republice je André Reinders, jenž se postaral o výběr kvalitních fighterů na té nejvyšší úrovni, tak aby byly zápasy co nejzajímavější pro oko diváka! Turnaj tedy slibuje zajímavou podívanou.

Místo konání: TIPSPORT aréna (hala HC SPARTA PRAHA)

Datum: 30. Září 2012

Doprovodný program:

Důležitým bodem v zápasech MMA je interaktivita diváka s bojovníky v kleci. O tu se postará přímo z hlasatelského stanoviště u oktagonu „voice of the octagon“ Marek Vašut, doprovázený hlasem Lucie Výborné. Živé komentáře z přípravy a samotného zápasu dodá profesionální fighter André Reinders.

Diváci budou moci zápasy sledovat na všech LCD obrazovkách v hale a přímo na kostce nad plochou, takže se nemůže stát, že jim ve chvilce nepozornosti unikne finální K.O.

Hosté večera:

  • DJ Will 4 THMS D
  • Special women project dance crew

Více info na: www.mmaa.cz

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.